Horoskoop

JÄÄR
Võimalik, et tänane päev toob endaga kaasa muudatusi. Võid tutvuda inimestega, kellest võib hiljem palju abi olla. Hoia silmad lahti!
SÕNN
Võid kannatada täna tahtejõu puudumise all ja olla liiga enesekriitiline ka neis küsimustes, kus võiksid teistele lausa eeskujuks olla.
KAKSIKUD
Sind tõmbab täna kõik müstiline, salapärane ja esoteeriline. Püüad samas teistele muljet avaldada oma eriliste kogemustega, mis sul selles valdkonnas olnud.
VÄHK
Radikaalsete muudatuste aeg, mil muutuvad seisukohad ja hindad asju ümber. Aset võivad leida sündmused, mis põhjustavad ahelreaktsioone.
LÕVI
Pöörad täna suuremat tähelepanu sõpradele ja sõprussuhetele. Võimalik, et kohtad mõnd ebatavalist isikut, kes sulle muljet avaldab.
NEITSI
Suhtu oma tulevikku optimistlikumalt. Kui kardad läbi kukkuda ja oled liiga ettevaatlik, võid head võimalused käest lasta.Tegutse!
KAALUD
Tänased planeediseisud muudavad sind rõõmsameelseks ja muretuks. Otsid sobivat seltskonda ja tõenäoliselt õnnestub see sul väga hästi.
SKORPION
Kirglike ja seksuaalsete mõjudega päev. Võimalikud kergemeelsed suhted. Püüad leida oma piire ja ületada valuläve. Huvi müstika ja salapära vastu.
AMBUR
Huvitud täna psühholoogiast ja ka esoteerikast. Võimalik, et satud olukorda, kus pead kasutama oma  intuitsiooni. Võta end kokku.
KALJUKITS
Sinus pulbitseb armastuse ja seksuaalsuse energiad. Oht tarvitada liigselt alkoholi või narkootilisi aineid! Võid kokku puutuda millegi müstilisega.
VEEVALAJA
 Sul võivad tekkida probleemid kaaslastega juhul, kui püüad olla liialt kontrolliv ja neid mingil moel kamandada. Väldi agressiivseks muutumist.
KALAD
Kui peaksid unustama mõne lubaduse, mille oled hiljuti andnud, siis tõenäoliselt hakatakse seda sulle peagi meelde tuletama. Püüa olla hoolsam!

 

Print Friendly, PDF & Email