23. Saaremaa valdade mängudel selgitati paremad

Lääne-Saare valla spordijuht Asko Esna poseerimas Kaarma piirkonna tali- ja suvemängude I koha karikaga.  MERIKE LIPU

Lääne-Saare valla spordijuht Asko Esna poseerimas Kaarma piirkonna tali- ja suvemängude I koha karikaga.
MERIKE LIPU

23. Saaremaa valdade mängud on nüüdseks ajalugu ja paremad on selgitatud nii tali- kui ka suvemängudel. Terve Saaremaa on ära jaotatud elanike arvu järgi. I grupis osalevad vallad, kus on elanikke 1300 ja rohkem, II grupis osalevad vallad, kus elanikke on vähem kui 1300.

Talimängudel oli kavas seitse spordiala: saalijalgpall, lauatennis, korvpall, male, kabe, sangpomm ja koroona. Lääne-Saare vallast osalesid I grupis Kärla ja Kaarma piirkond, II grupis Lümanda piirkond. Kärla saavutas talimängudel 119 punktiga I koha, Kaarma tuli 113 punktiga II kohale.

Lümanda piirkond osales II grupis ja talimängudel saavutati 47 punktiga III koht.

Suvemängudel võeti mõõtu kergejõustikus, jahilaskmises, meeste ja naiste võrkpallis, petangis, mälumängus, kurnis ja jalgpallis. Kärla saavutas I grupis 99 punktiga II koha ja Kaarma 111 punktiga I koha.

Lümanda pälvis suvemängudel II grupis III koha ja seda 49 punktiga.

Üldkokkuvõttes, kus tali- ja suvemängude tulemused liidetakse, saavutas Kaarma piirkond I grupis 224 punktiga I koha ja Kärla piirkond 218 punktiga II koha. Kolmandaks tuli üldkokkuvõttes Leisi vald.

II grupis, kus võistles ka Lümanda piirkond, saavutati üldkokkuvõttes 96 punktiga III koht. Esimesele kohale tuli 154 punktiga Salme vald ja teiseks suutis ennast võidelda Mustjala, kogudes 139 punkti.

24. Saaremaa valdade talimängud algavad juba 6. veebruaril Kärlal, kus on kavas lauatennis ja male. Korvpallis ja kabes võisteldakse samuti Kärla spordihoones 13. veebruaril.

Asko Esna, Lääne-Saare valla spordijuht

Print Friendly, PDF & Email