Selgusid parimad matemaatika, emakeele ja inglise keele oskajad

Kes on parimad Saaremaa noored matemaatikud?

Pühapäeval toimus Saaremaa ühisgümnaasiumis 4.–12. klassi õpilastele maakonna matemaatikaolümpiaad, kus osales 159 õpilast 12 koolist.

Esikolmikud
  • 4. kl: 1. Teele Tarvis (Muhu PK, õp Jana Koel); 2. Liisa-Katariina Sünter (OG, õp Kai Paasoja); 3. Arre Markus Toplaan (KG, õp Ruth Jasmin).
  • 5. kl: 1. Paul Oskar Kuris (Valjala PK, õp Anneli Nõmm); 2. Katrin Lindmäe (SÜG, õp Linda Kuuseok); 3. Eliis Kurvits (OG, õp Liis Rudov).
  • 6. kl: 1.–2. Voldemar Kirss (SÜG, õp Marit Kikas), Otto Tuuling (SÜG, õp Marit Kikas); 3. Liisi Kilgas (Salme PK, õp Liivi Kiil).
  • 7. kl: 1. Kadri-Liis Kolk (Muhu PK, õp Tiina Saar); 2. Triinu-Liis Torri (Kärla PK, õp Anne Tõru); 3. Torm Vatsfeld (SÜG, õp Linda Kuuseok).
  • 8. kl: 1. Karm Koduvere (Salme PK, õp Velve Vipp); 2. Sander Penza (Kuressaare Vanalinna kool, õp Külli Põldma); 3.–4. Gendra Allikmaa (SÜG, õp Marit Kikas), Liisa Õunpuu (SÜG, õp Linda Kuuseok).
  • 9. kl: 1. Gariina Kudritskaja (Muhu PK, õp Tiina Saar); 2. Mihkel Rasu (SÜG, õp Linda Kuuseok); 3.–5. Danel Tiitma (OG, õp Liis Rudov), Kaire Looris (Muhu PK, õp Tiina Saar), Kristiina Veskimeister (Muhu PK, õp Tiina Saar).
  • 10. kl: 1. Karl Viik (SÜG, õp Marek Schapel); 2. Kaupo Humal (SÜG, õp Marek Schapel); 3. Ott Kärner (OG, õp Liis Rudov).
  • 11. kl: 1. Aleks Teller (SÜG, õp Viljar Aro); 2. Kenro Endel Üts (OG, õp Marika Lass); 3. Ingrid Pruunlep (KG, õp Viive Käiro).
  • 12. kl: 1. Kaarel Ernits (SÜG, õp Anu Ausmees); 2.–3. Renno Tamtik (OG, õp Marika Lass), Lauri Leemet (SÜG, õp Anu Ausmees) .

Õpilased võistlesid emakeele tundmises

Reedel toimus Kuressaare gümnaasiumis maakonna emakeeleolümpiaad 7.–12. klasside õpilastele, selgitamaks välja märtsis Tartus üleriigilisel olümpiaadil osalevad õpilased. Olümpiaadist võttis osa 123 õpilast 12 koolist (Saaremaa ühisgümnaasium, Kuressaare gümnaasium, Orissaare gümnaasium, Leisi KK, Lümanda PK, Valjala PK, Aste PK, Kärla PK, Salme PK, Kuressaare Vanalinna kool, Muhu PK, Tornimäe PK).

Esikolmikud klassiti
  • 7. kl: 1. Kadri-Liis Kolk (Muhu PK, õp Ülle Kuusk); 2. Triinu-Liis Torri (Kärla PK, õp Ene Heinmets); 3. Kätlin Hiiuväin (KG, õp Maret Laurson).
  • 8. kl: 1. Liisa Õunpuu (SÜG, õp Aina Seppel); 2. Feridee Sevostjanov (SÜG, õp Aina Seppel); 3. Hanna Täht (KG, õp Malle Tustit).
  • 9. kl: 1. Kaire Looris (Muhu PK, õp Ülle Kuusk); 2. Janely Rüdein (KG, õp Maret Laurson); 3. Hedy Läets (Salme PK, õp Tea Merivald).
  • 10. kl: 1. Kaupo Humal (SÜG, õp Sirje Kreisman); 2. Karl Viik (SÜG, õp Sirje Kreisman); 3. Emilia Rozenkron (SÜG, õp Merle Prii).
  • 11. kl: 1. Maria Vera Pšenitšnaja (KG, õp Marit Tarkin); 2. Mari Kolk (SÜG, õp Sirje Kreisman); 3. Karita Süld (SÜG, õp Rita Ilves).
  • 12. kl: 1. Svea Tarki (KG, õp Marit Tarkin); 2. Hanna Mari Villsaar (SÜG, õp Rita Ilves); 3. Siiri Sünd (KG, õp Eve Tuisk).

Parimad inglise keele õppurid

Eelmisel nädalal toimus Saare maakonna 6.–7. klasside inglise keele olümpiaad. Osales 45 õpilast kaheksast koolist (Saaremaa ühisgümnaasium, Kuressaare gümnaasium, Orissaare gümnaasium, Leisi KK, Valjala PK, Kuressaare Vanalinna kool, Muhu PK, Kärla PK).

Esikolmikud
  • 6. kl: 1. Raul Koppel (SÜG, õp Marju Roberts); 2.–4. Märten Martinson (KG, õp Virge Lember); Mikk Nahkur (Kärla PK, õp Katrin Mesila); Kristofer Kollo (OG, õp Piret Kolk).
  • 7. kl: 1. Kenneth Lember (Kärla PK, õp Katrin Mesila); 2. Eeva Helga Kupits (Valjala PK, õp Eret Krull); 3. Torm Vatsfeld (SÜG, õp Kristi Aro).

Meelis Kaubi

Print Friendly, PDF & Email