Tuule Grupi pere veetis ilusa õhtu

RAHVA SEKKA: Swingersite viiulivirtuoos Timo Vendt ei pidanud paljuks lavalt maha astuda ja üht lugu keset tantsuplatsi mängida. Tema taga Indrek Sarrap kontrabassiga. KERSTI ÕUNAPUU

RAHVA SEKKA: Swingersite viiulivirtuoos Timo Vendt ei pidanud paljuks lavalt maha astuda ja üht lugu keset tantsuplatsi mängida. Tema taga Indrek Sarrap kontrabassiga.
KERSTI ÕUNAPUU

Läinud laupäeval oli Kuressaare spordikeskuse suur saal saanud üll õrnvioletse pidurüü ja ehteks lugematuid kristaljaid pärlikeesid. Põhjus selles, et Tuule Grupi ettevõtted ja sõbrad kogunesid uusaastapeole.

Peost osasaajaid oli palju, nende seas nii gruppi kuuluvate ettevõtete töötajad, nende kaaslased kui grupi koostööpartnerid ja sõbrad. Kokku oma pool tuhat inimest, kes kõik kui üks suur pere koosolemisest rõõmu tundsid.

Lisaks ühistele mängudele-mõõduvõtmistele, Saaremaa ühisgümnaasiumi tänavuse kabaree-etenduse lõigukestele ja võimlemisklubi Pärl pisikeste graatsiate etteastetele oli õhtu kavas ka staažikate Tuule Grupi töötajate tunnustamine. Neid, kes grupis tööd teinud enam kui 20 aastat, on praeguseks kaheksa.

Neist kõige kauem ehk 41 aastat (staaž üle tulnud) on Tuule Grupi perre kuulunud Pöide AG töötaja Uno Torn, aasta jagu vähem on ametis olnud Virve Teidla Saare Erekist. 39 tublit tööaastat on kirjas Saaremaa lihatööstuses töötaval Tiiu Saial.

Janne Lasn on Väinamere Liinide kassas töötanud 35 aastat, Peeter Jääger Saaremaa Laevakompaniis 30 aastat ja Marko Maltis Muhu Farmides 23 aastat. Reisibüroos Wris on kaks tragi daami Kati Pitk ja Katerin Lepik töötanud 22 aastat. 20 aastat staaži täitub peagi Külli Velvel Holostovi Kinnisvarahaldusest. Neidki, kes grupis üle kümne aasta töötanud, on omajagu. Grupi tänusõnad kuuluvad ka neile ning kahtlemata üleüldse kõigile, kes Tuule Grupi ettevõtteis tööl.

Õhtu kulminatsioonina pakkusid meeleoluka kontserdiga ohtralt jalakeerutamise võimalusi Birgit Sarrap ja Mikk Saar ühes Swingersitega. Peo suurepärase korralduse taga olid Maria Kaseorg ja Stiina Sevostjanova Peopärlist, kellele kuulub ilmselt kogu Tuule Grupi pere tänu.

Print Friendly, PDF & Email