Horoskoop

JÄÄR
Naudid hoolitsust ja sellega kaasnevat turvalisustunnet. Eriti veel siis, kui sul on partner, kellega te ideaalselt klapite. Elu on sinu jaoks lill.
SÕNN
Oht langeda pettuse ohvriks! Pea seda täna meeles ka siis, kui tunned, et hakkad armuma. Välimus ja maneerid võivad vägagi petlikud olla.
KAKSIKUD
Oled nüüd eriliselt usin ja töökas ning tõenäoliselt saavutad häid tulemusi. Sind võib oodata ametikõrgendus või palgatõus.
VÄHK
Kipud täna olema kriitiline ja pisiasjade kallal noriv. Ausalt öeldes võid sa sedasi üsna tüütuks muutuda. Vaheta parem plaati!
LÕVI
Oled täna tavalisest hoolikam ja tähelepanelikum. Seega võiksid täna kodus suurkoristuse ette võtta, õigemini lausa peaksid – need tolmutordid panevad juba aevastama.
NEITSI
Püüa elu nautida, sest miski ei kesta igavesti. Võiksid endale külalisi kutsuda ja pisikese peo püsti panna. Või siis valmista endale gurmee-õhtusöök.
KAALUD
Kõik näib sujuvat justkui iseenesest. Kuna saad kõigi toimetusega nõnda kiiresti ühele poole, ootab sind ees suurepärane vaba õhtupoolik.
SKORPION
Pead oma kulusid hoolega jälgima, sest kihk kauneid asju osta on suur, samas kaldud soetama ebapraktilisi asjakesi, mida tegelikult ei vaja.
AMBUR
Sul on täna originaalsed ja huvitavad ideed. Võiksid mõne neist ka ellu viia, näiteks õppida hieroglüüfe maalima või hakata taimetoitlaseks.
KALJUKITS
Võiksid täna igaks juhuks loteriipileti osta, äkki sul veab! Kui tunned end väsinu ja kurnatuna, on ehk aeg lõpetada enda dieediga piinamine.
VEEVALAJA
Tänased planeediseisud võivad endaga kaasa tuua lühiajalisi, ent ägedaid pingeid ja võimuvõitlust. Sul on küll head kavatsused, aga välja kukub kõik nagu alati.
KALAD
Sinu käitumine meenutab täna pirtsakat teismelist. Kui sa passi vaatad ja endal mõnevõrra rohkem eluaastaid täheldad, püüa siis ka end vastavalt ülal pidada.

 

Print Friendly, PDF & Email