FC Kuressaare kapten on Elari Valmas

Algaval hooajal viib FC Kuressaare meeskonna kaptenina väljakule Elari Valmas, eesmärgiga mängida end taas esiliigasse ja tulevikus Premium-liigasse.

“Võtan uut rolli suure tunnustusena, on uhke tunne meeskond esirindel lahingusse viia ja võtan oma peamiseks ülesandeks vastutuse väljakul toimuva eest,” tunnistas Elari Valmas, lisades, et eks enamik meeskonna kogenumaid mängijad kannab platsil mingil määral seda rolli.

“Kogu meeskonna eesmärk on üks ja ainuke, tõusta tagasi kõrgemasse liigasse ja siin ma ei tahaks piirduda esiliiga A-ga. Meil on mängijaid, kes enne lõpetamist tahaksid veel kõige kõrgema liiga maitset tunda. Ootan huviga hooaja algust.”

Elari Valmase sõnul tuleb eesmärkide saavutamiseks eelmine hooaeg unustada. Tema hinnangul ei olnud esiliigast väljalangemise taga treener Pelle Pohlaku ebaõnnestumine.

“Mängijad endamisi uskusid hooaja viimaste mängudeni välja, et me ei lange madalamasse liigasse ja et kuidagi ikka suudame püsima jääda,” rääkis ta. “Nii see paraku ei läinud ja  suureks puuduseks oli just mängijate motivatsiooni puudus, mis oligi kogu meeskonna puslest ainuke puuduolev jupp. Mänguoskused, et võidelda meistriliiga pileti pärast, on meil olemas.”

Meeskonna kapten leidis, et nüüd tuleb mängijatel ikkagi motivatsioon üles leida ja kohe alguses teha isiklik otsus, kas suudetakse ja tahetakse läbi terve hooaja endast kõik anda. Valmas lisas aga, et siin tuleb muidugi arvestada ühe suure nüansiga. Kuna ollakse amatöörid ja alati ei saa muude kohustuste kõrvalt meeskonda aidata, siis oleneb päris palju mängukalendrist.

 

Print Friendly, PDF & Email