Horoskoop

JÄÄR
Sinu magusavajadus annab endast tõsiselt märku. Oht üle süüa! Kui sa sellele maiustamispillerkaarile piiri ei pane, võid varsti uusi rõivaid vajada.
SÕNN
Tänased planeediseisud annavad sulle hea väljavaate aladel, kus pead kasutama oma loomingulisust ja intuitsiooni. Tunned end nagu kala vees.
KAKSIKUD
Oled täna üsna kokkuhoidlik ja kipud koonerdama ka seal, kus ei peaks. Võta vabamalt, raha tuleb ja läheb!
VÄHK
Oled emotsionaalselt liiga mõjutatav. Sind on päris kerge ära moosida. Vahest peaksid pisut iseloomukindlust ilmutama.
LÕVI
Hoia silmad lahti ning kui haistad võimalust, tegutse kiirelt ja otsustavalt – sa ei kahetse! Veendud, et täna on tõesti sinu päev.
NEITSI
Täna tehtud kokkulepped millegipärast ei pea. Targem on neid üldse mitte sõlmida. Tegutse parem omanuhti, kellelegi teisele lootmata.
KAALUD
Sinu tänase päeva deviis kõlab: kes teeb, see jõuab! Võiks ka öelda, et magavale kassile hiir suhu ei jookse. Nii et asu tegutsema.
SKORPION
Täna vajad sa eelkõige head kuulajat. Ehk ka kõrvalseisja objektiivset pilku ja head nõuannet. Vahel on hea südant puistata.
AMBUR
Paistab, et pead oma plaane täna korrigeerima. Ilmuta rohkem paindlikkust ja orienteeru ümber. Unusta koristamine ja mine koos sõpradega suusaretkele.
KALJUKITS
Tõeliste saavutuste nimel tuleb tööd teha ja vaeva näha, palju sõltub ka planeerimisoskusest. Usalda ennast rohkem, sa tuled sellega toime!
VEEVALAJA
Täna on hea päev proovida mõnest kahjulikust  harjumusest loobuda ja mõelda tervislikuma eluviisi peale. Tee vähemalt katset.
KALAD
Igatsed oma ellu rohkem vürtsi ja meeldivaid pingeid. Sul poleks täna midagi väikese seikluse või romantilise kohtingu vastu.

 

Print Friendly, PDF & Email