LÜHIDALT

Sander Laht lõi Flora kasuks kaks väravat

Jalgpallihalli A-turniiri esimese vooru lõpetas suure võiduga FC Flora, kes alistas tänu teisel poolajal löödud väravatele Narva Transi koguni tulemusega 5 : 0. Kui avapoolajal väravaid ei löödud, siis teise poolaja alguses kirjutas kaks tabamust enda nimele Floras testimisel olev Sander Laht.

FC Kuressaare tüdrukutele teine koht

FC Kuressaare 2004. a sünd tüdrukud saavutasid Tartumaal Lähtes SK 10 Premium CUP-i turniiril kaheksa võistkonna konkurentsis teise koha.

Kadi Mägi tunnistati klubi parimaks

Tartu ülikooli akadeemiline spordiklubi (TÜ ASK) võttis Atlantise keskuses kokku spordiaasta 2015 ning tunnustas klubi parimaid sportlasi ja treenereid. Parima naissportlase auhinnakarika sai seitsmevõistleja Grit Šadeiko ja parimaks meessportlaseks tunnistati jõutõstja Alex-Edward Raus.

Võrkpallis tunnistati parimaks Kadi Mägi.

Valjala lasteaed saab uued jalgpalliväravad

Valjalas korraldati heategevuslik laat, mille tuludest soetatakse lasteaiale uued jalgpalliväravad. Valjala lasteaia direktor Marina Tamm ütles, et laadaga koguti üle 200 euro ja kevadel, kui lumi ära sulab, ostetakse uued väravad kindlasti ära.

Orissaares selgusid jääpurjetamise Pärnumaa meistrid

Orissaares toimusid jääpurjetamise meistrivõistlused klassidele DN, Ice-Optimist ja Monotüüp XV. Viimasel sõitsid end kullale Ott Kolk ja Juhan Kolk. Ice-Optimistil võistlesid tublilt Daniel Rüütel ja Georg Pao­mees, kes said lõppkokkuvõttes 4. ja 5. koha. Võitis Sten-Markus Andresson Tallinnast.

Tormi Niits koondisega kolmas

Audentese spordihoones toimunud 12. Baltic Sea Basketball Cupil osales Eesti U-18 korvpallikoondise ridades ka Orissaare Spordi kasvandik Tormi Niits.

Tegemist oli traditsioonilise noorteturniiriga, kus mängisid Eesti, Läti, Soome ja Rootsi noortekoondised. Eestlased said kolmanda koha.

Jätkusid maakonna korvpalli-meistrivõistlused

Nädalavahetusel mängiti Kuressaare spordihoones maakonna meeste korvpallimeistrivõistluste kuus kohtumist.

Laupäeval võitis Castello Spordikool/Vesset 75:69, Tesman BC Käsat 80 : 70 ja Orissaare/ Träx Rehvikeskus Saare Erekit 90 : 74.

Pühapäeval võitis Saare Erek BC Gild/AMEt 72 : 55, Tesman Castellot 76:62 ja Orissaare/ Träx Rehvikeskus BC Käsat 69 : 47.