Meestele oma klubi (2)

Päevakeskuses lõunastamas ja mõnedel kohtumistel käinud soliidses eas meestel tekkis idee, et tuleks kokku ja looks meestele oma klubi. Klubi oleks pensioniealistele meestele kooskäimise koht, kus toimuvad temaatilised vestlused, kohtumised, väljasõidud, võistlused. Tegevused lepime kokku lähtuvalt klubiliikmete huvialadest, soovidest ja võimalustest.

Soovime ju, et igaühel oleks võimalus oma päevi sisukamaks muuta, osaleda ühistegemistes ja suhelda eakaaslastega. Vanusepiire me ei sea, aga pensionär peaks ikka olema.

Kui me klubina tegutseme, ei määra keegi meile kohustusi ega tegevusi. Ise saame oma elu huvitavamaks teha, valida tegevust ja tegevuskohti.

Sarnased meeste klubid tegutsevad Pärnus, Viljandis, Tallinna linnaosades, ka Hiiumaal Pühalepas. Tuntumad ja kauem tegutsenud on Nõmme Vanameeste Klubi ja Tartu Seeniormeeste Klubi.

Kutsume toimekaid, lõbusaid, pensioniealisi mehi esimesele kokkusaamisele. Arutame läbi, mida ja kuidas tulevikus koos ette võtta – ideedest ju kindlasti puudu ei tule.

Saame kokku Kuressaare päevakeskuses 11. jaanuaril kell 13.

Kaie Lepp, Ants Kangur

Print Friendly, PDF & Email