Vastuvõtt tänavu uutmoodi

Järgmisel reedel toimuv Kuressaare linnapea Madis Kallase ja linnavolikogu esimehe Toomas Takkise pidulik vastuvõtt on muudetud kaheosaliseks.

Kell 15 tunnustatakse raekojas 2015. aasta parimaid ja kell 18 algab kultuurikeskuses traditsiooniline uue aasta vastuvõtt, kuhu on kutsutud asutuste juhid, ettevõtjad, koostööpartnerid, loomulikult ka kõik autasustatud.

Õhtusele üritusele on koos kaaslasega kutsutud 332 külalist – seda on veidi rohkem kui tavaliselt, näiteks on seekord kutse saanud ka kõik linnavalitsuse töötajad.

Võrreldes varasemate aastate vastuvõttudega on oluliselt vähendatud alkohoolsete jookide osakaalu, tõstes selle arvelt alkoholivabade jookide hulka ja suurendades nende valikut. Samas tegutseb baar, kust peolised saavad alkohoolseid jooke soovi korral juurde osta.

“Muutsime vastuvõtu formaati sooviga pühendada autasude saajatele senisest enam tähelepanu ja neile pidulikumalt pühenduda,” selgitas Kuressaare Kultuurivara juhataja Tiiu Tammoja.

Linnapea Madis Kallas lisas, et varem on programmist tulenevalt tunda olnud kiirustamist. “Rahulikumal, samas isegi väärikamal üritusel on võimalik aasta parimatele tegijate põhjalikumalt keskenduda ja nendega vestelda,” märkis Kallas.

Õhtu programm on inspireeritud noortest.

Vaata vastuvõtule kutsutute nimekirja https://arhiiv.saartehaal.ee/2016/01/07/vaata-kes-on-kutsutud-linnapea-ja-volikogu-esimehe-vastuvotule/

Print Friendly, PDF & Email