MIS JUHTUS?

IRINA MÄGI

IRINA MÄGI

Iidel hoiti ära elumaja põleng

Tänu päästjate heale tööle ja sellele, et tuult praktiliselt polnud, suudeti Torgu vallas Iidel kolmapäeva õhtul ära hoida tulekahju levik viie meetri kaugusel asuvale elumajale.

Kolmapäeval kell 20 sai häirekeskus teate, et Torgu vallas Iidel põleb puukuur. Esimesena jõudsid kohale MTÜ Turvaline Sõrve vabatahtlikud ja asusid lausleegiga põlevat kuuri kustutama.  Kohale sõitsid ka Kuressaare päästekomando päästjad, kes võtsid kustutamise üle ja tegid järelkustutuse.

Kell 8.45 said päästjad väljakutse Vana-Roomassaare tänavale, kus eramaja korstnas põles tahm. Päästjad kontrollisid küttekolded termokaameraga üle.


PÄÄSTEKESKUS

PÄÄSTEKESKUS

Upal põles vahelagi

Eile hommikul kell 9.13 sai häirekeskus teate, et Lääne-Saare vallas Upa külas Suurekivil tuleb ahju ja vahelae vahelt suitsu.

Päästjad avasid tulekollete leidmiseks ja likvideerimiseks vahelage ja saagisid läbi jämeda puittala, mis otsapidi ulatus ahjuni.

Elanike sõnul olid nad juba eelmisel päeval hoones suitsulõhna tundnud ja hommikul kutsusid siis päästeteenistuse.

Põleng likvideeriti kell 11.20. Kohal käisid Kuressaare päästekomando paak- ja põhiauto, operatiivkorrapidaja ja Pihtla vabatahtlikud. Fotol saeb ohtlikku laetala läbi päästja Allar Anderson.

 

Print Friendly, PDF & Email