Horoskoop

JÄÄR
Ilu on sinu jaoks praegu väga oluline. Tahad, et kõik sinu ümber oleks kaunis ja puhas, pöörad ka tavalisest veelgi rohkem tähelepanu oma välimusele.
SÕNN
Võimalik, et puutud kokku mõne probleemiga, mis vajab kiiret lahendust. Jää realistiks ja otsi tuge targematelt.
KAKSIKUD
Koostööst ei tule midagi välja, kui teineteise põhijooned ei meeldi või liigseid üllatusi pakuvad. Oska õigel ajal loobuda.
VÄHK
Asjad hakkavad liikuma alles siis, kui oled kõigest vanast lahti lasknud. Täna pole sinu jaoks just kõige parem päev inimestega lävimiseks.
LÕVI
Alateadvuslikud pinged löövad välja väga ebasobival ajal. Rahanappus hakkab sind tõsiselt närvi ajama, tunned end pagana sandisti.
NEITSI
Võimalik, et oled lihtsalt väsinud, tahad pisut hinge tõmmata ja end koguda. Täna on hea päev suhtlemiseks.
KAALUD
Nakatud mässumeelsusest ja tahad anda oma panuse maailma paremaks muutmisse. Pühendud nendele teemadele, mida pead kõige põletavamaiks.
SKORPION
Tänased planeediseisud aitavad sul selja sirgu lüüa ning lõpuks ometi saad tegeleda sellega, mis sulle meeldib. Edu sulle!
AMBUR
Lähedased inimesed vajavad praegu sinu abi ja nõuandeid, mistõttu varu nende jaoks enam aega ja kannatust.
KALJUKITS
Oled täna dilemma ees, kas kuulata oma südametunnistuse häält või sõprade nõuandeid. Kaalu hästi järele.
VEEVALAJA
Täna on negatiivsete mõjudega päev. Ära kaota siiski lootust, homme on sul juba parem ja päike tuleb pilve tagant välja.
KALAD
Tõenäoliselt tuleb sul täna kokku puutuda isikuga, kes püüab sinult osava jutuga saladusi välja meelitada. Taltsuta oma keelt.

 

Print Friendly, PDF & Email