Aus saarlane loosis välja puhkusereise ja 10 000 eurot

VÄIKE FORTUUNA: Saaremaa lihatööstuse juhiabi Siret Läetse ja müügiesindaja Rena Kont hoiavad käes plakatit, kus kõik kampaanias osalenud inimesed kirjas. Järjekordse võitja selgitas Kadi raadio stuudios välja 5-aastane Artur Naerusuu lasteaia Pipi rühmast. MAANUS MASING

VÄIKE FORTUUNA: Saaremaa lihatööstuse juhiabi Siret Läetse ja müügiesindaja Rena Kont hoiavad käes plakatit, kus kõik kampaanias osalenud inimesed kirjas. Järjekordse võitja selgitas Kadi raadio stuudios välja 5-aastane Artur Naerusuu lasteaia Pipi rühmast.
MAANUS MASING

Saaremaa lihatööstus loosis oma sõprade vahel välja ausaid auhindu – neli reisi imekaunitele saartele.

 

Kolm reisi viisid Sitsiiliasse, Kreetale ja Tenerifele. Peaauhind oli reis maailma kõige mõnusamale saarele, Saaremaale ja 10 000 eurot reisiraha.

Reisid loositi kõigi nende vahel, kes peavad lugu heast maitsest ja armastavad Saaremaa lihatööstuse puhtaid ja hõrke lihatooteid. 5. oktoobrist kuni 31. detsembrini osales loosimisel 8804 Saaremaa toodete ostutšekki.

Reisi Sitsiiliasse võitis Aleksander Hendrikson, reisi Kreetale Klarika Grimberg ja reisi Tenerifele Airi Seerman. Peaauhinna võitja kuulutati välja neljapäeval, 7. jaanuaril Kadi raadios.

Kuidas loosimine täpselt toimus, saab vaadata Saaremaa lihasöprade Facebooki lehelt. Õnnelikuks võitjaks osutus Inge Lauri, kes võib hakata reisikotti pakkima. Saaremaal ootab teda lisaks 10 000 euro suurusele reisirahale ka ekskursioon Saaremaa lihatööstusse, kus ta saab oma silmaga näha, kuidas maitsvad liharoad valmivad – kõik on aus.

Saaremaa Lihatööstus on Eesti suurim perefirma ning parima kvaliteedi tagamiseks kasutatakse toorainet, mis on pärit Saaremaalt.

Saare imekaunitel kadakastel rannakarjamaadel kasvavad kõige õnnelikumad lihaveised ja aedikutes ruigavad rõõmsad põrsad. Lihaveiste arvult on Saaremaa Eestis esimene ning siinset liha hinnatakse ühevõrra kõrgelt nii pealinna nooblites söögikohtades kui ka luksusega harjunud Šveitsis.

Puhtast toorainest valmivad isuäratavad suitsu- ja keeduvorstid, viinerid ja singid, pasteedid ja süldid, šašlõkid ja grill-lihad.

Saaremaa lihatööstus tänab südamest vaheloosimiste fortuunasid – Epi talu perenaist Inge Uulitsat, laulja Taniel Varest ja Naerusuu lasteaia mudilast Arturit.

Print Friendly, PDF & Email