Tervitusi noortekast!

Orissaare lasteaia Jäneste rühma lapsed Jõuluvana juures. LIINA LUIK

Orissaare lasteaia Jäneste rühma lapsed Jõuluvana juures.
LIINA LUIK

Jälle on üks aasta lennates mööda läinud. Noortekeskus sai detsembris kaheaastaseks ja nagu selles vanuses ikka, on jalg juba kindlalt maas ja esimesed sõnad suus.

11. detsembril sai teoks Orissaare Jõulumaa koostöös Pöide ja Laimjala vallaga. Ettevalmistused algasid juba paar nädalat varem ning reedeks, 11. detsembriks oli kõledast paadivabrikust saanud soe ja mõnus talvevõlumaa.

Selle eest kuuluvad tänusõnad teile, Reine Väli, Maivar Rasva, Liina Luik, Eliise Erikso ja Rait Goidin. Suur tänu Kahtla põhikooli õpilastele ja nende juhendajale Anja Nõgule, kes olid ette valmistanud vahva ja kaasahaarava jõulunäidendi, ning tänu ka Marleen Võtingule, kes näitlejad kostümeeris. Valgustuse ja tehnilise poole eest vastutas loomulikult Igor Raadel, tänusõnad tallegi. Kiidusõnad kuuluvad veel Marlin Pärnale, kes oli suureks abiks meisterdustoas, Ly Miilile, kes aitas lastel jõuluvanale kirju kirjutada.

Päkapiku kohvikus toimetasid Anu Viljaste ja Angela Ernesaks, suur tänu neile ja ka Muhu Pagarile, kes toetas meid koduse sepikuga. Aitäh jõuluvanale, kes naljatledes kutsus end Põhjapõdra-Peetriks, ja loomulikult suur aitäh meie peapäkapikule Krista Riigile. Veel tahame tänada Andree Kuntselit, MTÜ-d Hea On Olla ja Orissaare vallavalitsust. Ühtsuses peitub jõud ja koos sünnivad suured asjad.

Jõulud ja aastalõpp möödusid juba palju rahulikumas tempos ning uuel aastal alustame jälle uue hoo ja värskete mõtetega.

Maidi ja Eliise

Print Friendly, PDF & Email