Auriga keskuse omanik plaanib ümberehitust (8)

Kaubanduskeskuse uus omanik on läinud aasta lõpupoole esitanud Lääne-Saare vallale taotluse, saamaks teada projekteerimistingimusi ümberehituse tarvis.

Auriga kaubanduskeskuse omaniku esindaja Kristjan Maaroosi kinnitusel on nad tõepoolest esitanud vallale taotluse projekteerimistingimuste väljastamiseks teatud ümberehituste tegemiseks keskuses. “Samas ei ole päevakorral keskuse laiendamine, vaid mõningad sisemised muudatused, mille eesmärk on muuta külastajate liikumine keskuses mugavamaks ja loogilisemaks,” selgitas Maaroos.

Omaniku esindaja sõnutsi ei saa nad siiski täpsemat infot ehitustööde kohta avalikkusele veel anda, kuna projekteerimine alles algab ja ajagraafik koostatakse pärast ehitushanke läbiviimist. “Loodame muudatuste elluviimisega alustada 2016. aasta esimeses pooles,” kinnitas ta. Ehitushankeni loodab omanik jõuda järgmisel kuul.

Ehituslike muudatuste põhjuseks Auriga kaubanduskeskuses on Kristjan Maaroosi sõnul planeeritavad muudatused keskuse kontseptsioonis. Projekteerimistingimuste taotluse vorm ütleb, et “hoone ümberehitus on kavandatud vastavalt muutunud üürnike lahendusele”.

Milliseid uusi kauplusi või teenusepakkujaid on keskusesse lisandumas, ei saanud Auriga omaniku esindaja veel avaldada. “Läbirääkimised potentsiaalsete üürnikega käivad ja loodame avalikkusele infot jagada lähikuude jooksul. Enne lepingute allkirjastamist ei saa me kahjuks konkreetseid nimesid mainida,” vabandas ta.

Maaroos nentis, et saab aru suurest huvist teema vastu, aga muudatuste ettevalmistamine on alles käimas ja nõnda on nad otsustanud jagada infot uuenduste kohta esimesel võimalusel.

Auriga kaubanduskeskuse uueks omanikuks sai läinud suvel tuntud välisinvestorite vahendaja Zenith Capital Management. Uuel omanikul oli juba siis plaan muuta siinne kaubanduskeskus külastajate jaoks atraktiivsemaks.

Sügisel ütles Kristjan Maaroos Saarte Häälele, et tuginedes varasemale kogemusele teiste kaubanduskeskustega ja turu arengutrendidele, võib öelda, et kliendid ootavad keskuselt võimalikult laia valikut teenuseid, erinevaid vaba aja veetmise võimalusi ning mitmekülgset ja kvaliteetset toitlustust.

Seepärast kavatseb omanik anda endast parima, et tuua Saaremaale uusi kaubamärke, laiendamaks rõiva- ja jalatsivalikut.

Print Friendly, PDF & Email