Suur Saarte Hääle aastahoroskoop! (4)

JÄÄR

Jäär

Iga uue aasta algus annab enesekindlust ja innustab oma elus muudatusi tegema.

Aasta 2016 tõotab uusi tuuli ja õnnestumisi nii era- kui ka tööelus. Aasta toob kaasa suure entusiasmilaine, mis kestab augustikuuni. Uut aastat iseloomustavad tugev kirg  ja emotsioonid, mis genereerivad uudseid ideid loovuse tasandil ja suurendavad enesekindlust tunnete väljendamisel. Uus aasta loob palju võimalusi kohtumiseks uute inimestega, sest Merkuuri kõik kolm tsüklit on liikumises ja avaldavad otsest mõju sotsiaalsele suhtlemisele. 5. jaanuarist kuni märtsini mõjutab Merkuur grupisuhteid (sõbrad, perekond ja kolleegid) ja lähendab teid erinevatele sotsiaalsetele gruppidele (nt kommuunid, sihtasutused), kellega jagate ühiseid ideaale ja huvisid.

1. maist kuni juulini on fookuses intellektuaalne elu, reisimine ja lähedastega suhtlemine. 27. augustist novembrini pöörake tähelepanu oma suhetele oluliste inimestega. Merkuur rõhutab neid valdkondi, sest käes on aeg revideerida elu teatud valdkondi. See on aeg analüüsiks ja selgusele jõudmiseks ning mõnikord toimuvad need protsessid juhtumite kaudu, mis toovad välja teie nõrgad kohad.

Armastus

Sel aastal on suur mõju teie suhetele. On aeg leida partner või taasleida end abielus. Kuni 11. märtsini hindate ümber oma eluvaated ja filosoofia. See aitab muuta ka tunnete skaalat.  Aasta võib kaasa tuua pöördeid paarisuhtes. 2015. aasta kriis laheneb pärast 11. märtsi. Pärast seda suur soov muutuda ja areneda seiskub korraks.

Pärast 13. juunit läheb elu edasi tunnete analüüsimise rütmis. Suured ja hämmastavad muutused. See oleks nagu eksamiperiood, mida te pole varem läbinud. Nüüd tuleb need eksamid läbida ja edasi liikuda. Muidugi võib esineda teatud kaotusi ja pingeid. Probleeme võivad põhjustada raha, maksud, pärandus või ühisvara. Nii või naa peate seda oma partneriga jagama ja kompromissi leidma.

Aasta toob kaasa nõudmisi ja šokke, kui te ei ole abielus olulisi aspekte arutanud. Sel aastal toob teie karjäär endaga kaasa konflikte. Koostöö teistega võib olla raskendatud, sest olete surve all ja kogu energia kulub olukorra lahendamiseks.

11. augustini juhib teid armumine, armastus ja romantika. On võimalus, et leiate sel perioodil elu armastuse. Märtsi teine pool avaldab ses suhtes suurt mõju ja pakub võimalusi. Taas kord võib saatus tuua teie ellu olulise inimese. Sel aastal tuleks tunnete sfäärile läheneda konstruktiivselt. See toimub läbi suurte muutuste personaalsel tasandil. Kannatustest ja raputustest hoolimata avastate, et olete võitnud ainult ilusaid ja hinnalisi asju ja tõelise armastuse.

Aasta moto armastuses on: “Loon unelmate suhte, kus valitseb armastus, kui suudan vabaneda kapis olevatest luukeredest ja vanadest arusaamadest.”

Raha

Alustate uut peatükki oma elus, sest paljud planeedid läbivad teie teist rahamaja. Pangaarve, investeeringud ja sissetulek saavad uue hoo, kui Jupiter ja Saturn maikuus Sõnnis ühinevad. Sel ajal on oodata uute võimaluste realiseerumist, luuakse alus järgnevateks aastateks. Teie teise rahamaja valitseja Veenus on samuti kohal antud piirkonnas maikuus ja kindlustab rahalised õnnestumised sel ajaperioodil. Marss on samuti prominent ja olles teiste inimeste kaheksanda rahamaja valitseja, võib tuua pärandusi, makse ja rahalisi kingitusi. On hea, et Saturni kainestav mõju domineerib neis tegemistes. Suur rahaline õnn võib põhjustada raiskamist. Tänu Saturni kohalolekule omandate sel aastal küpsema arusaama rahaasjades.

Mai viimasel nädalal võib Uraani kvadraat Jupiteri ja Saturniga põhjustada konflikte. Uraan asetseb sotsiaalse elu üheteistkümnendas majas ja võib põhjustada ootamatuid suunamuutusi, eriti seoses interneti, mittetulundusühingute, sõprade ja poliitikaga. Sel perioodil võivad finantsasjad olla häiritud. Mais võib sellega seoses unetuid öid kogeda.

Aasta edenedes muutuvad asjad rahulikumaks. Võite kogeda dramaatilisi sündmusi seoses karjääriga 16. juuli paiku. Kuuvarjutus käivitab teie töö kümnenda maja, tuues kaasa lahendamata probleeme teie ja ülemuse vahel. Saate selle mõju vähendada aegsasti probleemide lahendamiseks ette valmistudes. Millest iganes tüli tekib, on lahendus olemas, nii et säilitage huumorimeel ja oodake tähtsate otsuste tegemisega augustini.

SÕNN

Sõnn

Kõik, mis puudutab armastust, oma maja ja omandit, tõotab Sõnnile tulla 2016. aastal edukas.

Aasta esimeses pooles, täpsemalt kuni augustini on pereelu ja suhted lähedastega head. Võite pidada plaani suuremasse majja kolida või mõelda maja ehitamisest, ümberehitamisest, renoveerimisest jne. Võib tekkida hea võimalus kinnisvarasse investeerida või pikaajalises perspektiivis kasutatavaid varasid osta, eriti seoses suguvõsa varadega. Saate kasu pere või lähedaste sugulaste täieliku toetuse kaudu ja pereelu puhkeb õitsele – elate optimistlikus, emotsionaalses ja turvalises õhkkonnas.

Sel aastal võib kõne alla tulla lapsesaamine ja kui teil juba lapsed on, siis on nende olemasolu teie peamine rõõmu- ja uhkuse allikas. Teie isiklikud suhted on pärast uue aasta algust puhkefaasis. Pärast umbes kahte aastat, kui suhted teie ja partneri vahel on olnud jahedamad, pingelisemad ja välise surve all, leiate taas teineteist ja saavutate tasakaalu. Suhted sõpruskonnaga, aga ka tööl või äris parenevad ja teil õnnestub koostööpartneritega isegi mõned pikaajalised lepingud sõlmida. Mõned tööga seotud probleemid ilmnevad suvel ja kestavad septembrini.

11. augustil siseneb Jupiter armastuse majja ja pakub teile kirglikku, emotsionaalset ja erootikast rikast kahtteist kuud. Karjääri suhtes peate langetama mõned radikaalsed otsused, mis eeldab palju kannatust ja taktitunnet. Tervise aspektis tuleks kiiresti teha mõned muudatused elurütmis ning soovitav on alustada intensiivse spordiprogrammiga.

Armastus

Aasta esimene trimester toob palju muudatusi. See on intensiivne nii isiklikul kui emotsionaalsel tasandil. Peate revideerima väärtushinnanguid, mida koos oma lähedastega olete kujundanud. Olukordades tekib paar pöördelist momenti, milles võite palju kaotada ja mille tõttu teie elu ja paarisuhe võivad uue suuna võtta.

Sel aastal on rõhuasetus rutiinil, tuleks loobuda kasututest harjumustest armuelus. Selline periood kestab 12. novembrini, millele järgneb silmapaistev armastuse segment. See võib tähendada,  et kõik stsenaariumid valmistavad teid ette suureks ümberkujunemiseks, kui teie ellu jõuavad lõpuks puhtad tunded ja eriline kiindumus.

Sinnamaani sunnib saatus peale konstruktiivse süstematiseerimise, austage varem seatud regulatsioone koostöö valimisel; mõned diplomaatilised kavatsused tekivad seoses teie lähedastega. Vastasel juhul tuleb teil emotsionaalsel tasandil suuri vapustusi või piiranguid taluda. Kokkuvõttes on septembrini just kodune miljöö see, mis rahuldust pakub. Teie pere annab teile võimaluse õitsele puhkeda. Vähemalt nii te tunnete. Alates septembrist saab selgeks, et vajate rohkem meelelahutust. Tendents romantiliseks seikluseks, elumõnude nautimiseks ja armumiseks. Pärast ettevalmistavaid sündmusi olge valmis peasündmuseks novembris. Tegemist on suure armastusega, mis teie elu pea peale pöörab.

Kogu selle aja peate silmas pidama asjaolu, et enne kui te õnne leiate, tuleb seda otsida. Kui olete kinni vanas, tolmunud, mugavas, kuid jäigas plaanis, siis õnn teie juurde ei tule, eriti ajal, mil sündmused arenevad pöörase kiirusega.

Aasta moto armastuses on: “Kogeda täiuslikku armastust, mille olen ära teeninud. Pean veel töötama, korraldama, kasvama ja paljuski muutuma. Alustades iseendast ja eluvaldkondadest, mis mind enam ei piira, käivitan uuendused emotsionaalsel tasemel.”

Raha

Sel aastal tekib teil elu võimalus tänu paljude planeetide koosmõjule teie tähemärgis. Kõige põnevam kuu on mai ja seda eriti teie sünnipäeva ajal! Teid ootavad erakordselt suured tähelepanuavaldused.

Sulgete mõned uksed minevikku, kuid samal ajal avate uusi. Põnevad ärilised ettevõtmised, uued partnerlussuhted ja värske kuvand on teie ellu saabumas. Võib-olla võtate endale isegi uue nime.

Eriti aktiivseks kujuneb maikuu viimane nädal, kui Jupiter ja Saturn teie enesepildi esimeses majas ühinevad. Kasutage ära uued juhtimisvõimalused sel perioodil, sest olete heal positsioonil, et endast maailma märk maha jätta.

Merkuur, mis valitseb teie teist rahamaja, on samuti kaasatud, nii et loota on rahalist tulu mistahes ettevõtmisest sel perioodil. Peaksite tundma oma loomulikke andeid ja neid oskuslikult ära kasutama. Protsessi vältel tegelete oma väärtushinnangutega ja saate aru, mis teile tegelikult oluline on.

Ootamatud arengud karjääris tekitavad sel aastal palju põnevust. Selle tulemusel võib teie ettearvamatu boss sundida teid oma õigusi kaitsma või professiooni muutma, sest internet võib muuta teie professionaalset minapilti. Professionaalne grupp ja töörühm võivad sundida teid tegutsema sel kevadel, kuna püüate tabada oma tõelist loomust.

Fookus on eneseväärtustamisel, eriti seoses palgaga, ja see jätkub ka järgmisel aastal. Augustis saate aimu, mida te tegelikult väärt olete. Saturni asend septembri keskel toob päevakorda kompensatsiooni võimalused, mis võivad kesta kogu järgmise aasta. Õnneks särab teie selles eluvaldkonnas juulist alates Jupiter ja loob hõbedase ääre igale tumedale pilvele.

KAKSIKUD

Kaksikud

Kaksikute jaoks on 2016. aasta põhiteema suhted ja tutvused.

Aasta esimeses pooles ilmuvad teie ellu uued inimesed, kellest võivad saada sõbrad, kolleegid, nõustajad või isegi partnerid isiklikus elus.

Vaatamata sellele ei ole mitte kõik inimesed teie ellu teretulnud. Olete väga pretensioonikas valikukriteeriumide suhtes ja soovite ennast ümbritseda ainult intelligentsete, aktiivsete ja originaalsete inimestega.

Saturn jääb teie tähemärki ja jätab oma jälje teie suhetele mõne aja jooksul, täpsemalt detsembrist 2015 kuni detsembrini 2017 (lühike vahe juunist septembrini 2016). Saturn ei salli kergemeelsust ja nii võite muutuda kartlikuks nende tuttavate ja inimeste suhtes, kes ei ole nii väga andekad. Oma peresuhtes läbite kompleksse protsessianalüüsi.

Püüdke vältida konflikte, sest asjad ei pruugi laabuda teie kasuks ja teie poolt soovitu ei ole kergesti saavutatav. Teie sotsiaalne suhtlemine 2016. aastal on endiselt elav, eriti aasta esimeses pooles, kuid soov sotsialiseeruda väljendub palju küpsemas ja motiveeritumas vormis kui varem. Väga tõenäoline, et hakkate osalema ühe struktureeritud rühma tegevuses (võib olla valitsusväline organisatsioon).

2016. aasta saab olema edukas teie karjäärile ja hakkate tegelema intellektuaalsete teemadega, palju tuleb uut teavet ja inimesi, kellega peate suhtlema. Samuti peate tõestama oma kõnekunsti oskusi. Teie ellu tuleb inimesi ja sündmusi ja avanevad uued uksed. Parim uudis on see, et 2016. aastal paraneb silmnähtavalt teie tervis.

Armastus

2016. aasta algab suure turbulentsiga. Kangekaelsus on kõrgel tasemel. Tegemist oleks nagu Carmeni ja Don Jose tunnete ja stseenidega. See on aasta, mida valitseb kirg, ja ettevõtmised pööravad teie elu pea peale.

Suhetes domineerib ja jätab teile jälje suur annus kibe-magusat maitset. Meeleolud ei luba teil jääda ükskõikseks. Kogemused ei jää enam poolikuks nagu siiani.

Esimene semester toob õppetunni suhete tasemel, mis laseb teil kasvada. Esineb ekstreemseid olukordi, millega peate toime tulema. Piirangud ja sihikindlad otsused omavad pikaajalist efekti. Samal ajal võivad sellel tasandil tekkida šokeerivad olukorrad, kui te ei võta asju tõsiselt ja emotsionaalselt.

Augusti esimese pooleni keerleb elu ümber armulugude. Armastus viib teid ennenägematutele maadele, jätkuvad eelmise aasta stsenaariumid. Erinevus seisneb selles, et nüüd peate oma käitumises ja tunnetes tõsine ja vastutusvõimeline olema. Lühiajalised armusuhted, lihtsad ja kerged vallutused ei ole enam teie jaoks. Nüüd soovib saatus, et teist saaks “oma maja peremees”. Aga te peate selleks veel vaeva nägema.

Novembris astute uue sammu koduga seotud pereväärtuste skaalal. Tegemist on teie oma elukohaga. Võimalik, et see avaldab suurt mõju materiaalses plaanis. Aga see juhtub ainult siis, kui kasutate esimest poolaastat konstruktiivselt ja perspektiivitundega, läbite ja sooritate kõik katsumused edukalt. Õpite armastama siiralt, sügavalt ja jäägitult! Selle aasta motoks on: “Armastan kirglikult, küpselt ja ausalt. Ma ei jää lobisema lihtsalt rääkimise pärast. Tegutsen vastavalt oma sõnadele, et saavutada kõik eesmärgid emotsionaalses plaanis. Nii et lõpuks on mul unistuste perekond. Olen koos armastatud inimestega, kellest unistasin.”

Raha

Uuel aastal on teie probleemid pigem spirituaalsed kui finantsilised. Rahaasjad on siiski päevakorral ja eriti juulis, kui kuuvarjutuse tõttu tulevad päevakorda teiste inimeste rahaga seotud probleemid kaheksandas majas. Sel ajal võivad asjad proportsioonidest väljuda, nii et hoidke augustini madalat profiili.

Juuli päikesevarjutuse tõttu asetuvad rahaasjad teiseks poolaastaks ümber. Selle perioodi vältel on võimalikud probleemid palga, investeeringute, pangaarvega. Tegelege nendega pigem varem kui hiljem, vastasel juhul olge valmis tagasilöögiks 2017. aasta alguses.

Investeerides usaldage kontrollitud allikaid ja tehingutes püsige seaduse piires. Mistahes kahtlased ja tumedad tehingud, nagu ka suured võlad, hakkavad teid hiljem kummitama. Pange krediitkaardid käeulatusest kaugemale.

Kui Jupiter ühineb mais teiste inimeste rahamaja valitsejaga, võite saada saladusliku päranduse või pistist.

Teie isa või tööandja võib osutuda heldeks sponsoriks, sest Jupiter valitseb teie kümnendas autoriteetide majas. On olemas võimalus, et olukord väljub selle perioodi vältel teie kontrolli alt ja peate alluma instinktidele.

Muret tekitav on Uraani kvadraat teie kõrgemate õppetundide majaga. On võimalik, et sellel aastal olete sunnitud tegelema tõsiste eetiliste probleemidega seoses teiste inimeste rahaga. Õpetajad, advokaadid või välismaalased võivad osutada teie nõrkadele kohtadele, isegi kui see on ebameeldiv kuulda, mida neil teatada on.

Olge ettevaatlik investeeringutega ajavahemikus juunist kuni juulini, kui Merkuur on retrograadis teie teise rahamajaga. See olukord koos päikesevarjutusega juulis võib rahaasjades tagasilööke põhjustada. Võtke asja rahulikult.

VÄHK

Vähk

Kõige tähtsamad sündmused 2016. aastal on seotud karjääriga.

Mitu aastat varem toimunud elusündmuse mõju ilmneb ootamatult tugevasti 2016. aastal ja sunnib teid tagasi vaatama, annab tugeva motivatsiooni edasi liikumiseks ja pakub uusi võimalusi. Teil tuleb palju seiklusi ja puutute kokku täiesti ettenägematute olukordadega.

Saturni ja Uraani koosmõju toetab teid professionaalsel tasemel kuni 2017. aasta detsembrini ja annab tõuke millegi olulise loomiseks, mis põhineb varasemal kogemusel või teie väljaarenenud tunnetusel. Teie tõus on ilmne 2016. aastal, aga samas eeldab jõupingutusi ja pühendumust. Teil on palju kohustusi, mis muutuvad üha keerulisemaks. Olete edukam 2016. aasta esimeses pooles, mis on ka rahaliselt tulusam.

Head uudised ootavad teid ka armurindel, sest Saturn lahkub teie märgist ja temaga koos eemalduvad emotsionaalsed takistused, piirangud, pidurid ja õnnetused. Teie elu on rõõmurikas ja teil on palju rohkem võimalusi elu nautimiseks kui varem.

Teil on rohkem vaba aega ja te otsustate veeta seda täiesti uuel ja ebatraditsioonilisel viisil. Üldse olete palju optimistlikum ja soovite suhelda ja sotsialiseeruda, seda eriti teisel poolaastal. Kahjuks mõjutab Saturn tervist, sest liigub haiguste majja ja jääb sinna kolmeks aastaks (väike vahe juunist septembrini 2016).

Kehalist vastupidavust saate parandada füüsilise tegevuse ja tervislikuma elustiiliga. Teid võivad kimbutada teatud haigused, mille seas on probleemid liigestega või nahahaigused.

Armastus

Uus aasta algab ebakindlalt ja jäigalt. Teie suhete kõikidel tasanditel toimuvad suured muutused ja muudatused.

Konfliktid ja stsenaariumid tekivad peresuhete tasandil, koduses plaanis ja koduga seotult. Alates novembri keskpaigast on peamine rõhk suhtlemisel. Koostöö muutub värvikamaks eriti seetõttu, et isiksuse omaduste poolest olete introvert ja selline seis aitab teil oma kapslist väljuda. Seoses sellega tekib teil rohkem perspektiivikaid suhteid ja võimalusi.

Esimesel poolaastal on rõhk endiselt väärtustel. Soovite rajada armastuse ja suhted tugevale argumenteeritud alusele. Ärge toimige pimedast peast nagu eelmisel aastal.

Alates juulist tekib taas pinge emotsionaalsel tasemel. Satute olukorda, kus tuleb tegeleda struktureerimisega ja saatuse poolt esitatud nõudeid selles eluvaldkonnas piirata. Aga teil on piisavalt jõudu selle valdkonna tugevdamiseks.

See on aeg, kus personaalsed struktuurid ja kodu on kõige väärtuslikumad. Suhted olgu kooskõlas, ausad ja intensiivsed. Ja kui te armurindel läbi kukute, on saatusel teie jaoks varuks mõned väikesed õppetunnid, mis hiljem kasuks tulevad. Näiteks tõeline paarisuhe, milles valitseb armastus koos hea teineteisemõistmisega.

Aasta motoks on: “Revideerin tõsiselt oma pere, kodu ja paarisuhet, et väljuda piirangutest emotsionaalsel ja armastuse tasandil, loon stabiilse finantsbaasi, et suhe saaks hiljem põhineda koostööl ja suhtlemisel, et perekonnas ja kodus valitseksid armastus ja teineteisemõistmine, millest olen unistanud.”

Raha

Finantsidega seotud melodraama jätkub, kuna teie rahamaja mõjutavad sel aastal endiselt päikese- ja kuuvarjutused. Küllap olete sellega juba harjunud, sest ekstreemsed kogemused aastatest 2014 ja 2015 on ilmselt veel meeles. Säilitage hea huumorimeel ja võtke asjade üle mõtlemiseks rohkem aega. Makske ära võlad ja ärge riskige.

Rahaasjad tulevad päevakorrale 20. jaanuaril, kui kuuvarjutus jõuab teie finantsasjade teise majja. Mure palga või finantsseisu pärast on ilmselt liialdatud, nii et magage rahulikult. See tuleb kuuvarjutusest, kui maksate oma varasemate pattude eest. Tolm hajub veebruari lõpuks, jättes teid maha targemana ja loodetavasti mitte kuigi palju vaesemana.

Siiski osutab 5. veebruari päikesevarjutus taas võlgadele ja maksuprobleemidele järgmise kuue kuu jooksul, kuna selline on seis teie kaheksandas, teiste inimeste rahamajas. Makske võlad varakult ära ja vältige kahtlasi tehinguid, sest probleemid võivad pinnale ujuda 16. juuli kuuvarjutuse ajal.

Ootamatud probleemid võlgnevustega võivad esineda 16. mai paiku, kui Uraan asetub teie suhtes teiste inimeste raha kaheksandasse majja. Sel perioodil olge eriti ettevaatlik tehnoloogiliste seadmetega. Need võivad teile tagasilöögi anda. Teie finantsolukorda mõjutavad teatud gruppidega seotud ülesanded ja sotsiaalsed põhjused. Võite järsku avastada, et tuleks osta arvutiseadmete uusi osi. Juhtugu mis tahes, säilitage rahu ja minge moevooluga kaasa. Vahepeal ärge muretsege liialt raha pärast ning otsige toetust sõpradelt ja abivalmis inimestelt.

LÕVI

Lõvi

2016. aastal on teie liitlaseks Jupiter. Jupiter püsib teie tähemärgis 11. augustini ja toob õnne, optimismi ja edenemist.

Kui Jupiter on teie poolt, on tuju hea ja miski pole liiga raske. Teil on asjade suhtes palju positiivsemad väljavaated ja teie huumorimeel ei jäta maha ka kõige raskemates olukordades, mis teie teel ilmnevad.

Olete avatum teid ümbritsevate inimeste ja innovaatiliste ideede suhtes. Pöörake tähelepanu oma ausale ja suuremeelsele olemusele ning sündmustele, mis teist selge märgi maha jätavad. 2016. aastal tekib teil soov kallitest inimestest eemalduda ja minna reisima eksootilistesse maadesse. Puhake ja veetke rohkem aega iseendaga. Teil võib tekkida kontakt välismaalastega või paljurahvuselise ettevõttega ning võite luua pikaajalisi ärisuhteid. Jupiter soosib teadmisi kõrgeimal tasemel, mis tähendab seda, et võiksite suunata oma energia uue info omandamisele, kultuurilises tegevuses ning erinevates teaduslikes ja vaimsetes gruppides osalemisele.

Jupiter moodustab hea kolmnurga Uraaniga, mis asub kõrgeima intellekti, kontseptsiooni ja abstraktse mõtlemise majas. Aasta esimeses pooles moodustab Jupiter Saturniga kolmnurga, mille tulemusel tekib administratiivse ja organisatsioonilise iseloomuga konstruktiivne aspekt, mis soodustab soovide täitumist ja teie juhitud ambitsioonikate projektide teostumist. Naudite tasakaalu ja stabiilsust. Suhete tasandil, armastuses ja abielus ning töösuhetes lähevad asjad teie soovide kohaselt. 2016. aastal on oluline arutelu teema lapsed.

Armastus

Uue aasta alguses on elu keskpunktis kuumad tunded. Teie armastuse vajadust, mis vahetevahel kipub muutuma teatraalseks, piiratakse mõningal määral romantiliste suhete plaanis. Siiski suudate emotsionaalselt ekstreemsetest olukordadest välja tulla.

Kuni märtsi teise pooleni läbite teatud küpsemise faasid oma tunnete osas. Teie oskus elus püsivaid asju ehitada on edukas. Pärast seda liigub piirav märk tagasi teie privaatsesse ja intiimsesse sektorisse ja koduga seotud segmenti. Siinkohal peate oma tasandid paika panema. Te peate oma küpsust ja tõsidust tõestama. Vastasel juhul pöörab teie reorganiseerimise vajadus elu pea peale. Teid ja lähedasi hoiab koos tugev side, mis põhineb suhtlemisel ja koostööl; sõprus teie kahe vahel, uued visioonid uuel ajastul. Järgige suurt pööret uute eluetappide suunas.

Augusti teises pooles ja eriti 12. novembri paiku avaneb teil võimalus ja soov tõelisi, materiaalseid ja suhetel põhinevaid väärtusi hinnata. Te hakkate tegema plaane ja seate sihte oma paarisuhtes, viite asjad lõpule ja saavutate oma rahalised eesmärgid.

Võib-olla ostate kinnisvara, millest olete varem unistanud, või auto või midagi muud. Ehitate oma kindlust kivi kivi haaval. Esile tulevad mitmed materiaalse aspektiga seotud tulevikuperspektiivid, mis teie kestva armuloo pea peale pööravad.

Aasta motoks on: “Ma elan, ma armastan! Ma õpin küpselt ja vastutustundlikult armastama. Ma soovin jagada kõiki oma mõtteid ja ideid armastatud inimestega ja soovin muuta oma unistused käegakatsutavaks reaalsuseks. Ja me saame sellega hakkama!”

Raha

Kuna paljud planeedid aktiveerivad teie töö kümnendat maja, siis keskmesse tõuseb sel aastal karjäär. Mai kaks viimast nädalat tulevad eriti põnevad. Hea õnne ja kõva töö tulemusel jõuate oma karjääris uuele tasandile.

Merkuur, mis valitseb teie teises rahamajas, on sellise planeetide aktiivsusega lähedalt seotud. Seetõttu on teil sel kevadel põhjust igast tööalasest sammust finantside paranemist oodata.

Teekond ei pruugi olla sujuv ja muudatused võivad häirida teie abielu või ärisuhteid. Maikuu võib osutuda eriti raskeks, sest Uraan jääb positsioonile ja moodustab teie karjääri kümnendas majas kvadraadi ühinenud Jupiteri ja Saturniga. Ärge üllatuge, kui mõned suhted sel ajal äkitselt katkevad.

Probleemid kolleegidega või töötajatega võivad esile kerkida juulikuus toimuva kuuvarjutuse ajal. Vähendage võimalikku kahju juba varakult, hoides aasta esimesel poolel suhtlemiskanalid lahti. Väike tunnustus võib tagada pika teekonna. Veenduge, et teie tubli töötajaskond tunneb ennast hinnatuna.

Augustis tekib võimalus vabamalt hingata, kui Saturn valmistub teie karjääri kümnendast majast lahkuma. Nende viimaste suvenädalate jooksul saate aru, mis tähendab see, et teil pole vaja enam nii palju töötada. Kindlasti lubage endale meeldiv puhkus.

NEITSI

Neitsi

2016. aastal läbib Saturn teie sodiaagimärgi neljanda päikese maja.

Aasta esimesel poolel aitavad Jupiter, Uraan ja Saturn konsolideerida, ehitada või osta kinnisvara, maja või korterit. On võimalus saada pärandus. Seoses sellega toob Saturn kaasa ka rohkem kohustusi ja raskusi suhetes vanematega.

Oma peres võite tunda end kõrvalejäetu, isoleeritu või üksildasena. Teatud aegadel see meeleolu elavneb, kuid see võib juhtuda alles augusti alguses, kui Jupiter siseneb Neitsi tähemärki ja jääb sinna 11. augustist 9. septembrini. Kui Jupiter on teie poolt, saate taas ilusat elu nautida ja olete õnnelikum kui kunagi varem. Teie armu- ja tööelu liiguvad  suunas, nagu soovite, ja sellest aspektist vaadatuna on kõik hästi. See, mis tundus võimatu 2015. aastal, on uuel aastal lihtne saavutada.

Laske minna teid ahistavatel piirangutel ja hirmudel, vaadake vapralt oma tulevikku. Teil tekib soov rohkem reisida, laiendada oma haaret ja tõsta oma teadmiste taset. 2016. aasta soosib enamikku ettevõtmisi ja drastilisi muutusi elu kõikidel tasanditel. Siiski on asju, mida Jupiter ei soosi, ja siinkohal nimetame kaalu tõusu, maksahaigusi ja muid kõrgenenud näitajaid.

Armastus

Tervitate saabuvat aastat ülevoolavate emotsioonidega. Nüüd saabub hetk, kui klõps peab ära käima. Suured muutused, kriis ja kaotused püüavad teid oma haardes hoida. See on aeg, kui teie paarisuhe, sõpruse, armastuse segment vajab puhastamist. Asjad tuleb korda seada. Kui siiani oli kahtlusi mõnede drastiliste otsuste tegemise osas, siis sel aastal pole mõtet kiratseda, sest asjad ei toimi poolikuna enam niikuinii.

Saabunud on suurte väärtuste aeg. Käes on aeg saavutada reaalsed struktuurid tavalistes maailma asjades, ees on suured ja kõrgetasemelised saavutused ja tunded. Kuni märtsi keskpaigani võib kodusel tasandil esineda teatud piiranguid ja survet. Tunnete, nagu oleksite oma tunnete vang. Peate mõistma ühte asja: kõikidel halbadel asjadel on üks eesmärk – selleks on teatud hetkest täiendava väärtuse lisamine. Kui usute oma jõudu, aitab see uues suunas edasi minna. Usaldage oma sisetunnet, mis sosistab kõrva õigeid juhiseid valikute tegemisel, ja usaldage saatust, mida hakkate nüüdsest järgima.

Alates augusti teisest poolest algab teie elus uus ja helge etapp. Paljutõotav aeg suhetes, muudatuste staadium ja hea õnn armastuse segmendis. Kõik see juhtub, kui suhtlete rohkem. Muutute küpsemaks mõtlemises ja valikutes. Kõik see hakkab toimuma novembris, kui peate tegutsema üheaegselt personaalsel ja suhete tasandil. Võime ennast leida oleneb sellest, kui suurt tähtsust ja kaalu oma suhtele omistate.

Aasta moto on: “Lõhun kõik barjäärid, mis piiravad minu arengut suhete ja armastuse plaanis, eriti kestvate ideede valdkonnas. Ma liigun edasi uute struktuuride poole, samal ajal järgin usalduse ja lootusega oma südant. Uute struktuuride valguses tuleb lõpuks esile minu tähtsus ja minu suhte tähtsus, mida ümbritseb õnn.”

Raha

Värskendage oma avaliku esinemise oskusi. Võimalik, et peate rohkem esinema. Teised saavad kasu teie mõtetest, eriti kui arutlete raha, töö ja majanduse teemadel. Teie ideed on kuulamist väärt. Leidke endale ainult õige auditoorium.

Mai tuleb kõige aktiivsem, sest Jupiter ja Saturn ühinevad Sõnni märgis. Saate rahalist tulu loengute ja kirjutiste eest, sest sellel perioodil osaleb tähtede kombinatsioonis rahaplaneet Veenus. Reisimine ja kohtuasjad tasuvad ennast sellel kevadel ära.

Avastate, et ideede esitamine internetis on mõttekas ja hea väljakutse. Uraan positsioneerub teie kuuendas töömajas ja moodustab tugeva aspekti kõigi üheksandas majas olevate raha planeetidega. Programmeerimine ja veebidisain on väärt võimalused järgimiseks. Sel aastal võiks neist tulu tõusta.

Töötingimused on sel aastal üldiselt stressirohkemad, eriti aasta esimestel kuudel. Päikesevarjutus teie kuuendas töömajas 5. veebruaril valmistab ette probleemid seoses kolleegide ja töörutiiniga järgmisel kuul. Lisaks võib sel perioodil esineda kestvaid tervisehädasid. Asjaolud muutuvad teravaks juulis, kui tehnoloogilised probleemid ja unetus häirivad teie igapäevast rutiini. Avalik tunnustus saabub juulis, kui Jupiter kuu alguses kesktaeva joone ületab. Kasutage ära kiitused ja kõik avanevad võimalused. Kuid olge valmis neist kiiresti lahti laskma. Saturn pöördub mõne nädala pärast samasse punkti tagasi ja toob teid tagasi reaalsusse. Sel ajal olete oma edu tipus. Nii naljakas, kui see ka ei tundu, paistab see teile õõnes. Ärge muretsege, see on selle teekonna hind.

KAALUD

Kaalud

2016. aastat võiks kirjeldada kui pikka pühadeootust pärast tormilist 2015. aastat.

Viimaks ometi ei suuda Saturn ja Jupiter teid ja teid ümbritsevaid inimesi oluliselt mõjutada, vaid kiirgavad selgelt tunnetatavat energiat. 2016. aastal tõusevad teie jaoks esikohale igasugused suhted alates emotsionaalsetest ja peresuhetest kuni sõpruse ja tööalase koostööni välja. Uraan jääb oma heale kohale ja soodustab teie edutamise püüdlusi, soovi uuenduste, vabaduse, nüüdisaegsuse ja originaalsuse poole.

Uraanile meeldivad emotsionaalsed seosed, mis põhinevad vastastikusel mõistmisel ja üksteise vabaduse austamisel. Teil on hea väljavaade olla mittekonformist, omada eksootilisi huvisid ja tegeleda arvukate uuendustega, mis parandavad teie imagot sentimentaalsetes või ärialastes suhetes.

Jupiterist ja Saturnist kaugel asuval Uraanil on teie jaoks varuks palju üllatusi. Jupiter mõjutab teie üheteistkümnendat õnnemaja ja soodustab sõprust, tegutsemist rühmas, sotsiaalseid või valitsusväliste organisatsioonide tegevusi, osalemist inimesi huvialade ja hobide kaudu ühendavates kooslustes.

2016. aastal annab Jupiteri kohalolek palju võimalusi sotsialiseerumiseks ja arvukaid põhjusi meelelahutuseks ning kvaliteetaega kallite inimestega veetmiseks. Kogu 2016. aasta jooksul (tegelikult detsembrist 2015 kuni detsembrini 2017) soosib Saturni positsioon teie otsustusvõimet, keskendumist, metoodilist ja objektiivset mõtlemist, aga kõige rohkem õppimist, haridust ja karjääri arengustrateegia koostamist.

Aasta 2016 kujuneb heaks teadmiste ja emotsionaalsete suhete vallas. Olge avatum uuele ja ootamatule, õppige jagama oma ilusaid kogemusi teid ümbritsevate inimestega.

Armastus

Uuel aastal ootavad teid arvukad muudatused ja ümberkorraldused nii suhetes kui ka isiklikul tasandil, nii intiimsel kui kodusel tasandil. Eelmisel aastal väljendunud huvi väärtuste vastu on muutnud teid kategoorilisemaks erinevate lähedussuhete valikul.

Seni toimunud sündmused tekitavad teis sisepingeid ja ei anna meelerahu. Soovite oma mõttemaailma teatud sektoreid korrastada ja vaimsel mõtlemistasandil kasvada. Teie loogika teeb läbi muutuse. Muudatused on tulevikus vajalikud koostöö uuele tasemele tõusmiseks.

Valmistuge teisi inimesi esiplaanile tõstma lisaks sellele, mida te olete nende heaks siiani teinud. Teie tähtsust märgatakse antud sektoris või paarisuhtes. Kiindumusele omistate suuremat tähtsust, romantiline perspektiiv on oluline. Selles etapis kulgedes läbite sisekaemuse, mis toob esiplaanile armastuse ja unistuste täitumise muutunud emotsionaalsel tasemel.

Juuli teisest poolest alates tunnetate taas takistusi finantsküsimustes, mida peate fantastilise armuloo negatiivseks aspektiks. Suurimate unistuste täitumine armastuse sektoris. Uus aasta paistab silma diplomaatilise varjundiga, vajadus arvestada enda kõrval oleva inimesega. Kavatsus muutuda enesekindlamaks, saada visionääriks ja konstruktiivsemaks isiklike suhete tasandil.

Augusti teisest poolest soosib saatus eneseanalüüsi läbitud staadiumide mõtestamisel. Tekib vajadus oma alateadvust revideerida ning sellele spirituaalne ja intuitiivne tähendus anda, et alates 12. novembrist rakendada plaan kõige vananenuga oma elus lõpparve teha. Sel perioodil soosib saatus teie armuelu sektorit paljude võimaluste ja variantide uuendamisega. Peate need võimalused eraldama sellel tasandil toimuvatest parendustest. Kui hoiate kinni nn juba väsinud või mittetöötavatest struktuuridest, näitab saatus teile uskumatuid muutusi ja ootamatuid muudatusi.

Teie moto selleks aastaks võiks olla: “Ma vajan väga suhet, millest olen unistanud koos oma armsamaga. Pean revideerima oma mõtlemist, loogikat ja vaimseid struktuure ja eriti oma suhtlemist ja väljendusviise paarisuhtes. Pean tegema seda kõike selleks, et leida õnn ja tunda end tervikuna.”

Raha

Teiste inimeste raha on teile sel aastal oluline, kuna Jupiter, Saturn ja paljud teised planeedid ühinevad kaheksandas võlgade ja päranduse majas. Kõige põnevam tundub olema maikuu, kui Marsi ja Veenuse kohalolek toob perekonda ja ellu raha ja kingitusi armsatelt inimestelt. Teiste inimeste varadega toimetamine ei too teile sellel ajal tulu.

Üldiselt toimub pangaga tegelemine, investeerimine või raha leidmisega tegelemine kogu aasta vältel, eriti talvel ja kevadel. Püsige kindlal tasemel. Saturn soovitab olla korralik teiste inimeste asjadega tegelemisel. Jupiteri kohalolek selles piirkonnas tagab arvukad kuldsed võimalused, nii et istuge paigal ja oodake, kuni teie eest hoolitsetakse.

Selline olukord ei pruugi saabuda ilma teatud väljakutseta. Uraan on tugevas kvadraadis planeetide aktiivsusega maikuus ja häirib teie finantssuhteid äkilisel ja ootamatul moel. Teie teele võivad jääda lapsed ja teie oma ambitsioonid. Leidke tasakaal eneseväljenduse ja finantskohustuste vahel.

Saturn lõpetab oma teekonna läbi teie kaheksanda teiste inimeste rahamaja (vähemalt ajutiselt) augustis enne, kui on septembris retrograadis tagasi. Püüdke selleks ajaks lõpetada teiste inimeste rahaasjade korraldamine. 2017. aasta aprilliks on see protsess lõppenud ja olete valmis suuremate ja paremate asjade juurde liikumiseks (näiteks kool, reisimine või religioon).

Vahepealsel ajal vältige äritehinguid ja investeeringuid, kui Merkuur on 18. oktoobrist kuni 8. novembrini teie teise rahamajaga retrograadis. Sel perioodil sõlmitud lepingud tuleb ilmselt uuesti läbi rääkida ja investeeringud ümber suunata.

SKORPION

Skorpion

Nüüd võite kergemalt hingata, sest 2012. aasta algusest olid teie tegemised Saturni poolt uduga kaetud, kuid 2016. aastal eemaldub Saturn teie tähemärgist.

Saturn lahkub Skorpionist (detsembris 2015) ja tänu sellele tunnete vabanemist: meeleolu läheb paremaks ja füüsilise energia tase kasvab iga päevaga. Elu tundub palju ilusam ja kavandatud tegevused lähevad korda.

2016. aasta on suurepärane professionaalsest aspektist vaadatuna: Jupiter jääb Skorpionisse kuni augustikuuni, tagades edu ja prestiiži. Teile avanevad reaalsed võimalused ja variandid arenemiseks, võimalik on edutamine, haarde laiendamine ja tunnustamine. Lahkudes Skorpionist, siseneb Saturn rahamajja ja jääb sinna 2017. aasta detsembrini. Selline positsioon ennustab head finantsaastat. Olete hea ja organiseeritud planeerija ning näete oma võimeid finantsasjade korraldamisel, mis tagab täiendava tulu ja parandab personaalset majandusseisu.

Lisaks kõigele paraneb teie tervis 2016. aastal. Kui kannatate mõne haiguse all, siis leidub selle raviks ootamatuid lahendusi. Elustiil tuleks tervislikumaks muuta. Sellel aastal võite ennast vabamalt tunda ja tänu sellele tunnete ennast palju paremini. Kodune õhkkond on rahulik ja soe ning kui teil on lapsed, võite nendega rahul olla ja isegi nende üle uhkust tunda. Isiklikes suhetes on natuke rohkem segadust ja ärevust kui eelmistel aastatel. Võtke aega otsuste tegemiseks, sest nii suudate õigeid valikuid langetada.

Armastus

Uus aasta on armastuse ja suhete tasandil vähem pingeline. Praegu saate võimaluse oma rahaasjad korda ajada ja planeerida, paarisuhtes olulisi väärtusi järgida ja unistusi teostada.

Teie elus on armastusel sügav platooniline varjund, mis on samas sensitiive ja ebamaine. Sellepärast ei soovi te lasta paarisuhtes ebasiirastel meeleoludel valitseda.

Kuni märtsikuu teise pooleni saate panustada tuleviku struktuuride ehitamisse, mis teeb paari- ja muude suhete toimimise võimalikuks.

Igatahes on see sobiv aega ühe mittetoimiva elusegmendi sulgemiseks. Edasine aeg on õigete, tunnetatud ja vaistlike asjadega tegelemiseks. Samas eksisteerib soov saatusel enda eest otsustada lasta. Teesklusel ja omakasupüüdlikkusel ei ole teie elus enam kohta.

See on aeg tõeliselt puhasteks ja kristallselgeteks tunneteks, millega kaasnevad usk tulevikku, tõsidus ja ambitsioonid. Eriti seetõttu, et teis väljendub soov töös edu saavutada, mis seostub armastuse tähtsusega teie elus. Augusti teisest poolest annab saatus teile võimaluse mõned armastusega seotud unistused ellu viia. Teil on suured šansid armastust kogeda! Kokkuvõttes – kõik need sündmused tagavad reaalsed ja stabiilsed suhted, mis põhinevad aususel ja ühistel väärtustel.

Novembri teisest poolest on tähelepanu keskpunktis hulgaliselt võimalusi ja saavutusi, mille kaudu unistused teostuvad, armastus valitseb südames kui kindluses. Sellepärast olete siiani pidanud läbima pika ettevalmistuse ja küpsemise staadiumi, mis nüüd teile ja teie lähedastele õiget tähendust ilmutab.

Selle aasta moto on: “Ma tunnustan oma senist elu ja eksistentsi, keskendudes tõelistele asjadele ja tundeküllasele aususele, juhindun oma südamest ja armastusest ning lootusest, mis nüüdsest võimaldab õigeid otsuseid langetada. Ma lasen oma unistustel aeglaselt, aga kindlalt kujuneda ja kindlasti näen neid teostumas!”

Raha

Pluuto jätkab liikumist läbi teise sissetulekute maja, soodustab muudatusi teie finantsolukorras. Teie võime raha teenida pannakse sellel perioodil tõeliselt proovile, nagu eespool juba kirjeldasime.

Kui raha on tänavu probleem, tuleks endasse süüvida ja ennast uuesti avastada. Olete tuhast tõusmise meister. Kasutage oma tohutut saavutusvõimet finantsolukorra parandamiseks tuleval aastal. Võib-olla oleks mõttekas oma ettevõte rajada, kuna Jupiter, Saturn ja paljud teised planeedid kohtuvad teie suhete seitsmendas majas maikuus. Sulete ukse minevikku ja alustate oma elus uut peatükki, eriti uute suhete vallas. Üksi olemise aeg on möödas.

Kuna rahaga seotud planeedid on seitsmendas majas aktiivsed, võib uuest partnerlusest rahalist tulu oodata. Kõige parem kuu on mai, kui Jupiter, Merkuur ja Veenus ühinevad. Päikese ja Marsi kohalolek juhib teie töömaja, soodustab teie tööalast edu.

Tänu Saturni mõjule hakkate sel aastal tõsisemalt tegelema oma armueluga. Küpsete oma suhetes teistega nii kodus kui ka tööl, võimalus ennast kellegagi tõsisemalt siduda tekib augustis 2016 või hoopis aprillis 2017, kui Saturn Neitsi märki siseneb.

Võite avastada, et uued partnerlussuhted mõjuvad teie elukorraldusele või pereelule laastavalt. Uraan asub koduse elu neljandas majas, moodustades tugeva kvadraadi mais ühineva Jupiteri ja Saturniga.

Selle tulemusel on oodata mõningaid konflikte peres või abikaasa või äripartneriga. Maikuus võivad tekkida raskused, mis viivad une, seoses korteri või majaga.

Sügisel on võimalikud probleemid seoses raiskamisega, kui Jupiter ja Pluuto on septembris ja oktoobris vastasseisus. Hooletu muretus raha kulutamisel ei sobi kokku tungiva sooviga ennast materiaalselt kindlustada. Lõpuks hoiavad sõltumatud asjaolud vähemalt ajutiselt teie lahket loomust kontrolli all.

AMBUR

Ambur

Saturni saabumine Veevalajasse on kahtlemata kõige tähtsam moment 2016. aastal selles tähemärgis sündinutele.

Suure pahandusetekitajana tuntud Saturn võib põhjustada sügavat pessimismi, eneseusu puudumist, takistusi, füüsilise vastupidavuse vähenemist, vabaduste piiramist, haigusi, tõkkeid, pikki viivitusi eesmärkide saavutamisel.

Kolme aastat, mida Saturn Veevalajas (detsember 2015 kuni detsember 2017) veedab, iseloomustavad frustratsioon ja takistused.

Aga Saturnil on ka hinnaline konstruktiivne joon, mis on seotud elutarkuse, usaldusväärsuse, perfektsionismi, kestvuse ja kannatlikkusega. Kui Saturn on teie poolel, võite ehitada suuri asju, jõuate küpsuse ja elutarkuse uuele tasemele, mõistate oma vajadusi paremini ning projekteerite positiivseid mõtteid paremaks eluks. Õnneks toetab Uraan 2016. aastal Saturni kuni augustini, mistõttu väljenduvad kõik mõjud intensiivsemalt. 2016. aasta on teile erialaselt edukas: Jupiteri, Saturni ja Uraani kolmnurk teeb teid võitluses püstitatud eesmärkide nimel võitmatuks.

See periood aastast soosib eriti õpinguid, kultuuri, ekskursioone ja kaugsuhteid. Aasta teist poolt iseloomustavad edu, tööalane tunnustamine, edutamine, areng. Tunnete tasemel leiate entusiasmi oaasi ja kogete unikaalsed seiklusi. Teie üldine meeleolu sel aastal on mõtlik ja kergelt apaatne, kuid säilitate usu oma tugevusse ja tehtud otsustesse.

Armastus

Aasta esimene semester muudab teid motiveerituks ja auahneks. Kogete teatud küpsemist, mille tulemusel mõtlete kümme korda enne, kui tulevikus suhtesse astute.

Muutute üha kindlamaks ja motiveeritumaks, olete valmis mägesid liigutama. Juulikuu teisest poolest annab saatus veel kord võimaluse alateadvuse struktuuride revideerimiseks. Teatud tasemel ei lasta teil enam edasi liikuda. Selle taustal võib tekkida vajadus paarisuhtes taas endasse tõmbuda.

See annab teile võimaluse emotsionaalsel tasemel kasutuses asjade, meeleolude ja sammude kaudu endasse vaadata. On hea, kui mõistate, et selle perioodi piirangute eesmärk on struktuurisisene puhastus, mis lööb segi kõik plaanid, eriti emotsionaalsel tasemel. Samas näete, kuidas ühe nimetaja alla koonduvad tagasilöögid tegelikult teie edu soodustavad.

Augusti teine pool toob edu töös ja kompenseerib vajadust armastuse järele, millest hetkel suurt puudust tunnete. Eriti novembri teises pooles, kui selles sektoris on suurt edu oodata, muutuvad kordaminekud teile üha tähtsamaks ning paarisuhe vajab tugevat vundamenti ja tuge. See aitab teil kasvada tulevikus püstitatud eesmärkide ja sihtide suunas. Hetkel on teie jaoks õnneliku suhte mudeliks turvalisus, mis teid pikas perspektiivis toetab.

Teie moto uuel aastal on: “Olen hakanud mõistma, et vajan maksimaalset revisjoni. Võimalus tunda ennast õnnelikuna armastuse tasemel oleneb sellest, kuidas suudan eemalduda vanadest teooriatest, vanadest elu osistest, millel puudub koht õnnelikus, ambitsioonikas ja edukas elus. Pean olema koos oma armastatuga ja püsima oma armastusloo raamides.”

Raha

Uuel aastal on teil palju tööd tänu planeetide aktiivsusele teie kaheksandas töömajas. Maikuu tundub kõige aktiivsem. Alustate uue päevakava, dieedi või treeningprogrammiga. Töötajad, kolleegid ja teie tervis võtavad kogu aja sel perioodil, kuna Jupiter, Saturn ja teiste planeetide valitseja ühinevad Jääras.

Kuna Saturn valitseb teie teises rahamajas ja teenimisvõimes, on maikuus oodata arenguid seoses palga ja pangaarvega. Sel perioodil tundub, nagu universum paneks proovile teie tööle pühendumuse. Kui läbite testi, on oodata rahalist tulu (nagu näiteks palgatõus). Nii et jõudu tööle!

Kuna Uraan asetub teie intellektuaalse arengu kolmandasse majja, olete sel kevadel keskendunud pooleliolevatele töödele. Teil on suur uudishimu ja mõtted laiali, kui otsite teavet ja õppimisvõimalusi erinevates kohtades.

Internetis surfamine ja suures sotsiaalvõrgustikus osalemine on ahvatlev, kuid ilmselt kahjulik teie tervisele. Leidke tasakaal nende valdkondade vahel. Mai viimasel nädalal võivad probleemid teie une röövida.

Finantsküsimused tõusevad päevakorda juulis, kui teie teises sissetulekute majas on kuuvarjutus, mis käivitab lahendamata omandi ja palgaprobleemid. Nagu varjutuste puhul tavaline, on sündmused üledramatiseeritud.

Saate kahjusid minimaliseerida, kui tegelete ennetavalt oma säästude ja investeeringutega aasta esimeses pooles ja hoiate pea külma juulikuus.

Finantsküsimused mängivad olulist rolli kogu järgmise aasta jooksul päikesevarjutuse tõttu teie teiste inimeste kaheksandas rahamajas 1. juulil. Sel korral on põhirõhk ühisvaral, krediitkaartidel, pärandustel või maksudel.

Kuna rahaplaneet Saturn siseneb teie suhete seitsmendasse majja augustis, tuleks sel ajal hakata tegelema tulutoova partnerlusega. Äriliidud ja abielu on tõenäolised, aga mitte enne, kui Saturn on lõpetanud teekonna läbi teie elu selle piirkonna juunis 2017. aastal.

KALJUKITS

Kaljukits

2016. aasta on Kaljukitsele palju rahulikum kui eelmised aastad.

Rahu ja vaikus on just see, mida vajate mõtete korrastamiseks, põllu ettevalmistamiseks ja positiivsete mõtete seemne külvamiseks, mis tagavad teile edu järgmise kahe aasta jooksul.

Kuid see ei tähenda, et 2016. aasta oleks jõuetu ja sündmustevaene! Pluuto läbib Kaljukitse tähemärgi ja annab teile auahnust ja ambitsioonikaid eesmärke ning veenab keskenduma kindlatele strateegiatele, ehitamaks meelepärast karjääri. Emotsioonid on endiselt intensiivsed ja vaated mõnes aspektis radikaalsed.

Teil võib tekkida kahtluse momente seoses pereeluga või varadega. Kõik pinged on seotud järjest suureneva vajadusega muutuste järele ja te teete mida iganes, et leida võimalus pinnale tõusmiseks isegi siis, kui teekond on raske ja põhjustab hirmu ja kartust. Aga te jõuate sihile, sest lõpetate edukalt käesoleva aasta, mis on olnud palju stressirohkem! 2016. aastat tähistab areng. Sellest kujuneb aasta, mille vältel peate ennast mobiliseerima, et ellu viia vajalikud muudatused ja olla vastuvõtlikum uutele arenguvõimalustele.

Aasta esimene pool on kuni augustikuuni rahaliselt helde: teie sissetulek suureneb, investeeringud on head ning oodata on erinevat tulu ja sissetulekuid.

2016. aasta teine pool soosib teid üldiselt ja avab laiad horisondid nii psühholoogilise arengu aspektis kui ka kultuurilis-spirituaalses segmendis. Hoidke silm peal oma tervisel, sest vanad haigused võivad krooniliseks muutuda!

Armastus

Sel aastal leiate endas kontsentreeritud emotsioonid ja põnevad tunded. Nüüd on aeg, mil hindate oma saavutusi kui sotsiaalse ja suhetealase edu tingimusi.

Kuni märtsi keskpaigani revideerite oma emotsionaalset maailma ja ülevad tundeid kõige kõrgemal tasemel. Tunnete vajadust kapselduda mälestustesse, nostalgiasse, tunnetesse ja kujutelma, et lasta uuel areneval kiindumusel pinnale tõusta. Ilmselt on see aeg ebastabiilse vundamendi lammutamiseks.

Juulikuust hakkate taas oma ideid, unistusi ja kalduvusi üles ehitama. Te peate tundma ennast olulisena, kuigi mõnikord ebaõnnestute ambitsioonikate valikute tõttu. Siiski leiate, et maksimaalsete jõupingutuste korral on võimalik praegusest seisust ja kriisist välja rabeleda, et tõusta uuele tasemele suurepärastes suhetes ja armastuses.

Kõige raskemaks osaks on ja jääb suhtlemine. Kui te ei võitle ja ei pane olukorda enda kasuks tööle, võite saada pideva peavalu. Olge valmis taluma segadust, aga ka taevalikku telepaatiat ja õpetlikke vihjeid. Seetõttu peavad kõik armastusega seotud avaldused olema hästi sõnastatud ja teadlikud.

Sel aastal juhtuvad kõik asjad korraga. Konkreetset suunda ei saa valida, kuid kannatlikkuse ja tööga saate kõigest üle. Alates augustist läbite arengufaasi kiindumuste laienenud filosoofilisel ja paarisuhte tasemel.

Enamgi veel, on võimalik, et pikka aega unistuseks jäänud reis koos kallimaga saab teoks, eriti novembri teises pooles. Saatus pakub suure amplituudiga muutusi. Need muutused võivad teid viia emotsionaalse valgustatuse juurde.

Teie moto selleks aastaks on: “Olen see, mida praegu ehitan. Ma vajan palju muutusi ja kannatlikkust, et oma tähendus siin maailmas maha märkida. Kui oleme piisavalt motiveeritud, saame teadlikuks oma tunnete õigsusest ja paarisuhtest.”

Raha

Uus aasta algab pauguga, kui jaanuarikuu kuuvarjutus toob taas esile lahendamata probleemid seoses võlgade, pärandi ja maksudega. Nagu tavaliselt on asjad kuuvarjutuse ajal proportsioonidest väljas. Kahjusid saate vähendada, kui klaarite oma arved ära enne probleemide tekkimist. Tolm langeb maha veebruariks.

Finantsidega seotud teemasid on oodata kogu aasta vältel ja eriti kuus kuud pärast 5. veebruari päikesevarjutust. See toimub teie teises rahamajas ja päikesevarjutus soodustab aeglaselt lahti rulluvat draamat seos palga, pangaarve või varaga.

Ootamatud sündmused teravdavad olukorda, kui Uraan jõuab mais teie teise rahamajja. Järsud suunamuutused, tehnoloogilised tagasilöögid või muudatused sissetulekus mõjutavad teie finantsilist turvalisust. Varuge varakult tagavarasid mustadeks päevadeks, pole välistatud ka uneta ööd.

Samal ajal avate terve uue peatüki oma elus, millesse on kaasatud lapsed, kui Jupiter, Saturn ja mitmed teised planeedid teie viiendas eneseväljenduse majas ühinevad. Teie loovjõud on sel ajal tipus ning soovite rohkem tegeleda kunstide ja spordiga.

Planeerige ette ja hakake säästma kohe. Need huvialad nõuavad raha, nagu näitab kvadraat Uraani ja ühinenud Jupiteri ja Saturni vahel. Ärge mängige sel ajal börsil ega hasartmänge. Selle asemel investeerige konservatiivselt ja tegelege mõne tõsise meelelahutusega.

VEEVALAJA

Veevalaja

Pärast kahe aasta pikkust paigalseisu lahkub Saturn ette teatamata karjäärimajast.

Senise seisu tõttu tüdineb Veevalaja kohustustest, pealesunnitud piirangutest ja arvukatest frustreerivatest olukordadest.

Neid Veevalajaid, kes on üldiselt otsustuskindlamad, motiveerib Saturn paremini töötama ja oma sotsiaalset positsiooni konsolideerima, mõnedel saavutustel on pikaajalised tulemused.

Pärast Saturni mõju lõppu jõuab Veevalaja professionaalses karjääris surnud punkti, mille ta ka kiiresti tuvastab. Mõned raskemad probleemid lahenevad iseenesest ja teatud olukordades tuleb soovitud tulemuste saamiseks lihtsalt kannatlikult oodata.

Saturn tuleb tagasi ja tõuseb esiplaanile uuesti suvel. Järgmise kolme aasta jooksul mõjutab see planeet teie huvi teatud gruppide, sõpruse, partnerluse, organisatsioonide, sotsiaalse aktiivsuse ja isegi poliitika vastu. 2016. aastal toimite sel alal tõelise professionaalina ja miski pole teile koormaks, saadud kogemused on tõeline elu õppetund.

Teil õnnestub saavutada püsivaid tulemusi ja jõuate teile oluliste eesmärkideni. 2016. aasta toob Veevalajale häid uudiseid Jupiterilt, mis soosib armastust ja abielu aasta esimeses pooles, aga ka suhteid üldiselt, kaasa arvatud koostööd ja ärisuhteid ning partnerlust. See on hea aeg isiklikus elus ja soodne hetk uute tutvuste ja sõprussuhete sõlmimiseks, uute lepingute sõlmimiseks. 2016. aasta teises pooles soosib Jupiter rahaga seotud probleemide lahenemist ja pakub mitmeid soodsaid võimalusi.

Hoiduda tuleks ebaausatest inimestest ja ebaselgetest, illegaalsetest ja ebamoraalsetest olukordadest! 2016. aasta on suurepärane aasta infovahetuse, õpingute, intellektuaalse ja emotsionaalse loovuse ning teid ümbritsevate inimestega suhtlemise seisukohast.

Armastus

2016. aasta algab suure sisemise heitlusega. Veevalaja saab teadlikuks alateadvuses varjus olnud struktuuridest, millega kaasnevad mälupildid minevikust ja suur nostalgia. Tunnete vajadust areneda kõikidel tasanditel, kaasa arvatud emotsionaalsel. Ise hindate kõige enam oma suhteid lähedastega.

Kui teie suhetes valitseb vaikus, võivad püsida ka pinged ja tagasilöögid ei ole võimatud!

Märtsikuu toob taas esile soovi restruktureerida ambitsioone sotsiaalsel tasandil. Sellega seoses võib jõuda eneseväljenduses tasemele, kus aega mõõdetakse grammides. Ilmselt eeldab teie suhe suuremat külgetõmbejõudu ja koostööd või vähemalt oma paarisuhte head organiseerimist.

Augustis toimuvad teatud muutused, mis kuhjuvad, ja elu esitab väljakutse maksimaalseteks muutusteks üha selgemalt. Võite läbi elada teatud kaotusi või sattuda emotsionaalsesse kriisi. Selgelt on näha, et see aitab teil mõista oma viimase aja tegevust paarisuhtes. Kui tegemist oli ebaselgete kavatsuste ja tegevusega, tuleb läbi elada sama asja kordus teisel poolaastal, mis võimaldab teil ennast samm-sammult parandada.

Kuna soovite iga hinna eest pildil püsida, kipub paarisuhe tahaplaanile jääma. Sellega võivad kaasneda paljud muutused, suhtlemine ja koostöö, mis aitab vältida suhte läbikukkumist. Laske sündmustel areneda lihtsalt ja loomulikult kombinatsioonis saatuse saadetud võimalustega enesearendamiseks, sest sel aastal eeldavad armusuhted mõtlemist ja väljendamist kvalitatiivsel tasemel. Kui teil on ainult paar vaba momenti hingetõmbeks, võtke sõõm värsket õhku, märgake, kui tähtsad on teie kõrval olevad inimesed ja pöörake neile vajalikku tähelepanu, siis leiate omavahelises suhtes ühendavaid ja kauneid hetki. See aitab teil jääda iseendaks ja saada paremaks inimeseks, mida te kahtlemata soovite.

Selle aasta moto on: “Ma muudan oma vaateid ja jõuan olemise uuele tasandile tänu infole, suhtlemisele ja eneseväljendusele. Ma püüdlen ambitsioonikalt oma ja meie parema tuleviku poole. Nii suudan ma tagada, et meie vaadete jäikus ei ole enam probleem ja meie suhet ootab helge tulevik. See on suhe, mille poole me püüdleme ja mille saatus andis ainulaadse võimalusena.”

Raha

Sel aastal algab teie elus uus peatükk, kui Jupiter ja Saturn koos paljude teiste planeetidega ühinevad teie koduste suhete neljandas majas. Selline tegevus kulmineerub mais, kui võite muuta elukohta või alustada tegevust seoses uue koduga. Kindlasti võtke õppust oma ema kogemustest ja pidage silmas oma etnilist päritolu.

Teie kodu neljanda maja tegevusse on segatud planeedid, teie kodust võib saada hea sissetulekuallikas. Kinnisvara investeeringud, koduga seotud äritegevus või päritud raha on võimalused, aga ka laenud ja perega seotud tagasisaadud varad on võimalikud. Veel kord – suuremaid muutusi on oodata maikuus.

Uraan mõjutab teie kodu esimese maja tegevust ja teie ego võib minna vastuollu seniste koduga seotud arengutega. Kodukanaks olemine teile ei sobi, sest tunnete vajadust liikuda, raame raputada ja kuulsaks saada.

Kui Neptuun liigub sel ajal esimeses majas, võtab teie eneseimetlus müstilised proportsioonid. Sel aastal panustage oma personaalsele karismale, sest teis peituv intuitiivne geenius on võimete tipul. Teil on lihtne teisi veenda ja teie juhiomadused pääsevad mõjule kõikides eluvaldkondades.

Tasane käitumine ei peta ära teie perekonda ja kindlasti peate leidma tasakaalu suure ego rahuldamise ja koduste vajaduste vahel. Püüdke kujundada elustiil, mis toob esile teie kodused tugevused, kuid samas lubab jääda iseendaks.

Püüdke vältida spekulatiivseid investeeringuid, hasartmänge ja lepingutele allakirjutamist (eriti testamendid), kui Merkuur on sellel aastal retrograadis. Võimalus, et peate sel ajal üle vaatama või läbi rääkima juba sõlmitud lepingud, püsib. Retrograad veebruaris ja märtsis mõjutab eriti teie finantsseisu.

KALAD

Kalad

Selle tähemärgi all sündinute jaoks on tegemist väga olulise aastaga.

Saturni domineeriv kohalolek avaldab suurt mõju teie professionaalsele elule ja muudab teid palju enesekindlamaks, nii et teid ei suuda peatada ükski takistus.

Saturni ja Uraani koosmõju viitab enesekindlusele ning annab jõudu asjade seadmisel ja eesmärkide saavutamisel. Pärast suhteliselt kaootilist perioodi leiate tasakaalu professionaalsel tasandil. Jupiter on kohal teie töömajas kuni 2016. aasta augustini ja see muudab teie töö väga efektiivseks.

Täidate oma ülesanded väga edukalt ja tundub, et naudite tööd täiega. Teile avanevad tõeliselt head võimalused karjääri arendamiseks ja jõupingutuste eest on oodata heldet tasu. Kogu 2016. aasta on väga produktiivne. Jupiteri, Saturni ja Uraani moodustatud suur kolmnurk katab kõiki professionaalse tasandi sektoreid ja lubab tööalast edu ja järjepidevaid sissetulekuid, eriti esimesel poolaastal. Kuni augustikuuni on esiplaanil tervis ja isiklik elu.

Olulised positiivsed muutused toimuvad antud sektoris, kui teid hakkab juhtima planeetide energia. Leiate efektiivseid lahendusi (ka vajaliku raha) teatud meditsiiniliste probleemide lahendamiseks ja füüsilise seisundi parandamiseks.

Tunnete vajadust oma välimust radikaalselt muuta ja ei kõhkle hetkegi selle ellu viimisega. Pöörake rohkem tähelepanu mõnel haiguse tõttu kõrgenenud näitajale (nt kõrge vererõhk, kõrge kolesterool, kõrge veresuhkur jne), sest stressirikkad situatsioonid võivad põhjustada tervise kontrolli alt väljumise.

2016. aasta teine pool toob häid uudiseid armastuse, abielu ja partnerluse rindelt.

Armastus

Uus aasta toob suuri muudatusi väärtuste laialt skaalalt. Sel perioodil kogete mitmeid kriise ja elate läbi ekstreemseid olukordi, mis sunnivad teid endast parima andma.

Teatud momentidel domineerivad teie suhtes primaarsed instinktid, vaatamata sellele, et sellest on möödas palju aega, kui aistingud ja sõnaohtrus teis võimust võtsid. Võib-olla on see just selline etapp, mis enam ei tööta ja kust peate edasi liikuma, staadium, milles on liiga palju illusioone ja segadust või ebakindlust.

Oluline on oma optimismil ja unistustel mitte kustuda lasta. Peate iga hinna eest oma armastuse segmendi tugevalt üles ehitama ja uutele arengutele teed andma. Võimalik, et esialgu peate taluma isolatsiooni enne uute võimaluste ja tulemuste saabumist isiklikku ellu. Augusti lõpus naudite teie paarisuhtele saatuse poolt saadetud kingitusi. On võimalik, et perioodi alguses osutub oluliseks teie suhte legaliseerimine või ilmub teie ellu mõni mõjuvõimas isik.

Teil on suured saavutused, võimalused ja kiindumussuhted novembri teises pooles. See on aeg pärast hinge suurpuhastust.

Olge valmis saatuse kujundatud suureks muutuseks ja soosinguks, seadke korda oma finantssuhted, väärtushinnangud, omand ja varad, nii et paarisuhe oleks tulevikus rajatud kindlale finantsalusele. Vabanege kõigest, mis enam ei tööta, ning kasutage oma tugevust ja küpsust, maksimaalset intuitsiooni ja kannatlikkust. Saavutusteks vajate visadust ja tõsidust. Kui soovite olla õnnelik, ei ole teie elus enam kohta ebaselgusel. Raiuge läbi mittetoimivate, mittefunktsioneerivate või stagneerunud asjaolude juured emotsionaalsel tasandil.

Kõrge motivatsioonitase võimaldab teil kriisi edukalt läbida ja jõuda saavutusteni, mis hetkel tunduvad maagilised. Saavutate parema positsiooni armastuse tasandil, olete rahulik ja avatud arvukatele uutele struktuuridele, võimalustele ja šanssidele.

Teie moto algavaks aastaks on: “Kavatsen minna läbi mere ja üle mägede, et jõuda armastuse tippu, läbides selleks autentsed, intensiivsed ja konstruktiivsed olukorrad. Unistan muinasjutulisest armuloost ja suhtest, mida ma praegu samm-sammult ehitan, ma ehitan selle kindlasti ülest. Jumal räägib läbi minu ja minu tunnete. Olen kindel, et minu elu lugu on kohe algamas koos minu muutumisega, mida ma hetkel läbi elan.”

Raha

Majanduses toimuvad muutused saadavad teid selle aasta maikuus tagasi kooli. Leiate, et kirjaoskuse arendamine või arvutioskuste parendamine on olulised edaspidiseks eduks. Otsige uusi väljendusvõimalusi kevade lõpus.

Teie rahaline seis ja teenimisvõimalused paranevad tänu uutele arendatavatele oskustele. Teie rahaplaneet Marss ühineb mõjuvõimsa Jupiteri ja Saturniga mais ja tõestab, et uute oskuste õppimine sellel perioodil tasub ära.

Sellel perioodil on teil oodata teatud võimalusi finantside osas tänu sõpradele, õdedele-vendadele või naabritele. Marsi, Jupiter ja Saturni koosmõju soodustab olukorda, kus võite kevadel investeerida uude autosse või arvutisse või muutub teie edasi-tagasi reisimine.

Sel perioodil võivad teiste inimeste ressursid muutuda oluliseks teguriks, kui Veenus valitseb teie võla ja päranduse kaheksandas majas ja osaleb planeetide aktiivsuses. Ilmselt leiate, et laenud, ühisvara või maksud uue auto, arvuti või jätkuhariduse eest tasuvad ennast ära.

Siiski tundub tõuge intellektuaalse arengu suunas naljakas just nüüd, kui teis süveneb huvi spirituaalse valgustatuse vastu.

New age’i rühmad võivad tunduda teile kutsuvad, kui Uraan, kes valitseb teie alateadvuse kaheteistkümnendas majas, hakkab moodustama kvadraati ühinenud Jupiteri ja Saturniga. Ärge üllatuge, kui ekstsentrilised inimesed püüavad kevadel teie jõupingutusi majanduse ja intellektuaalse arengu vallas takistada.

Varasügisel võite kogeda võimuvõitlust töökohas, kui Jupiter on Pluutoga opositsioonis teie karjääri kümnendas majas. Teie perekond ja kodu annavad teile palju jõudu, kui peate vastu astuma võimukale bossile või autoriteedile. Kui teil on varuks mõni hea argument, siis polegi nii raske ennast kehtestada!

 

Print Friendly, PDF & Email