Veel järelehüüdeid aastast 2015

ESIMENE JA VIIMANE: 10-kuuse Darina Gromova jaoks oli lend Egiptusse tema elu esimene lennureis, paraku jäi see ka viimaseks.

ESIMENE JA VIIMANE: 10-kuuse Darina Gromova jaoks oli lend Egiptusse tema elu esimene lennureis, paraku jäi see ka viimaseks.

Stéphane Charbonnier (“Charb”), prantsuse karikaturist ja ajakirja Charlie Hebdo toimetaja, mõrvati 7. jaanuaril 47-aastasena.

Carl Djerassi, juudi päritolu Ameerika keemik, kirjanik ja publitsist, tänu kellele võeti kasutusele suukaudsed rasestumisvastased vahendid; suri 30. jaanuaril 91-aastasena.

Boriss Nemtsov, üks Venemaa opositsiooni liidritest, mõrvati 27. veebruaril 55-aastasena.

Terry Pratchett, inglise ulmekirjanik, kellel 2007. aastal diagnoositi Alzheimeri tõbi. Pärast seda sai temast üks tuntumaid eutanaasia legaliseerimise pooldajaid, suri 12. märtsil 66-aastasena.

Günter Grass, kašuubi päritolu Saksa kirjanik, Nobeli kirjanduspreemia laureaat, suri 13. aprillil 87-aastasena.

Mullah Muhammad Omar, üks Talibani rajajatest. Tänavu sai teatavaks, et ta suri 23. aprillil 2013. aastal tuberkuloosi. Oli umbes 60-aastane.

Oliver Sacks, briti päritolu Ameerika neuroloog, kirjanik ja meditsiini populariseerija, suri 30. augustil 82-aastasena.

Darina Gromova, noorim reisija, kes oli 31. oktoobril Egiptuses Siinai poolsaare kohal terroristide poolt õhitud Vene reisilennuki Airbus A321 pardal, 10-kuune.

Cédric Mauduit, Prantsuse riigiametnik, oli üks 130 inimesest, kes tapeti 13. novembril Pariisi terrorirünnaku ajal; oli 41-aastane.

Eldar Rjazanov, vene filmilavastaja ja stsenarist, mitmete kultusfilmide autor; suri 30. novembril 88-aastasena.

Andres Moreno, maailma kõige paksem inimene, suri infarkti esimese jõulupüha hommikul Põhja-Mehhiko linnas Ciudad Obregónis. Veel hiljuti kaalus ta 444 kg. Oktoobri lõpus tehti talle aga operatsioon, mille käigus eraldati osa maost (maoresektsioon). Pärast seda kaalus ta kõigest 323 kg. Moreno oli 38-aastane.

Print Friendly, PDF & Email