Leisis hakatakse mobiiliäppe valmistama (5)

Leisi keskkool sai sihtasutuselt Vaata Maailma 650 euro suuruse starditoetuse, et käivitada mobiiliäppide valmistamise huviring.

Starditoetuse pälvis üle Eesti 15 kooli. Eelistati koole, kellel oli IT-alase tegevuse käivitamisest ja läbiviimisest põhjalik ja terviklik nägemus.

Leisi keskkooli direktor Riina Piterskihh ütles Saarte Häälele, et mobiiliäppide valmistamise huviring alustab veebruari alguses. See on mõeldud õpilastele alates kümnendast eluaastast.

Ringi hakkab juhendama Leisi keskkooli arvutiõpetaja Mariliis Palu. “Siiani on Leisi keskkoolis kõik huviringid õpilastele tasuta olnud ja ka selles ringis osalemine on õpilastele tasuta,” lisas Piterskihh.

Starditoetuse saaja peab läbi viima vähemalt 15 IT-huviringi tundi. Osa neist toimub sel õppeaastal ja osa järgmisel. Ring tuleb kokku koolitundide välisel ajal.

Direktor Piterskihh avaldas lootust, et huviliste olemasolu korral võiks IT-huviring tegutseda pikematki aega, kui projekt seda ette näeb. Ta ei soovinud siiski sündmustest ette rutata ja lisas: “Eks näis, mida teha annab ja kuidas läheb.”

Print Friendly, PDF & Email