Horoskoop

JÄÄR
Võimalik, et väga hästi töötab täna “käsi peseb kätt”- süsteem. Täna on hea päev alustada millegi uuega, mida sa varem proovinud pole.
SÕNN
Head võimalused eneseteostamiseks. Kui oled loominguinimene, peaksid kindlasti püüdma mõnd uut ideed rakendada ka praktiliselt.
KAKSIKUD
Parem hoidu täna igasuguste pikaajaliste lubaduste andmisest, kuna ei ole üldse kindel, kas sa ikka tahad neid täita.
VÄHK
Sinu loomusele omane seiklus- ja uuenduslust on ajutiselt vaibunud, vajad turvalisust ja rahulikku õhkkonda.
LÕVI
Positiivne päev. Kõik näib sujuvat justkui iseenesest. Meenutad kellegagi ühiselt kogetud meeldivaid ja hinge soojendavaid hetki.
NEITSI
Katsu olla tähelepanelikum ja jälgi ennast teadlikult. Oskad nüüd tavalisest paremini oma aega planeerida ja teha korrektuuri varasemates plaanides.
KAALUD
Saad ju väga hästi aru, et edu ei saagi tulla üleöö. Lähened sind ümbritsevatele jamadele võimalikult praktiliselt.
SKORPION
Ära alusta uusi ettevõtmisi, hea päev lõpetada poolelijäänud tööd. Kipud täna asju keerulisemaks tegema, kui need tegelikult on.
AMBUR
Oled täna tunduvalt vastuvõtlikum kõikvõimalikele esoteerilistele teadmistele. Kui praktilisus hakkab sind ära tüütama, lööd sellele lihtsalt käega.
KALJUKITS
Suudad mõndagi ära teha, aga kõige tähtsam on, et oleksid õigel hetkel õiges kohas. Oled eriti aktiivne ja võid korda saata lausa pööraseid tegusid.
VEEVALAJA
Täna on negatiivsete mõjudega päev. Ära kaota siiski lootust, homme on parem. Võimalik, et pead täna tagantjärele korrigeerima tehtud vigu.
KALAD
Vaist on sul hea ja kui enne tegutsemist natuke oma tundeid analüüsid, valid õige tee. Võid ka riski peale minna, kui sisetunne lubab.

 

Print Friendly, PDF & Email