Linnavalitsus kutsub üles ilutulestiku jaoks annetama (6)

Kuressaare linnavalitsus kutsub linnaelanikke ja ettevõtjaid panustama 2016. aasta vastuvõtuks korraldatavasse ilutulestikku. “Igasugune rahaline toetus on teretulnud!” seisab üleskutses.

Linn ise kulutab ilutulestikule 1000 eurot. Sama summa eraldati ilutulestiku korraldamiseks ka möödunud aastal. Toona tuli teine 1000 eurot juurde toetustena. Üleeilset kuupäeva kandvas üleskutses selgitatakse, et juba aastaid on koostööd tehtud ettevõtjate ja koostööpartneritega, tänu kellele on aastavahetuse vaatepilt saanud tunduvalt suurejoonelisem, kui seda oleksid saanud pakkuda linna võimalused.

Nii nagu eelmiselgi aastavahetusel, hoolitseb linna ilutulestiku eest OÜ Tulekild Teenused. Ettevõtte juhatuse liige Kaupo Mätas ütles Saarte Häälele, et ilutulestik kestab kindlasti 6–7 minutit. Lähemalt ta kesklinnast turult õhku lastava tulevärgi kohta midagi öelda ei saanud, kuna ilutulestiku eelarve on alles mõneti lahtine. “Otsitakse veel sponsoreid, ei saa seega enne kõike asju välja kuulutada,” tõdes ta.

Toetussumma saab kanda Kuressaare linnavalitsuse SEB panga arvelduskontole EE851010602007390004, lisades selgitusse “linna aastavahetuse ilutulestik”. Toetajad märgitakse ära järgmise aasta Linnalehe esiküljel.

Print Friendly, PDF & Email