Karala külaselts saatis oma šokolaadi Prantsusmaale (5)

Laupäeval Karala külamajas toimunud Karala ja Viidu küla ühisel jõulupeol said peolised maitsta 2013. aastal eesti rahva lemmikküla tiitli pälvinud Karala külaseltsi tellimusel valminud uudistoodangut– šokolaadi. Järgmise aasta 6. veebruaril saab Karala külaelu arendamise selts 20-aastaseks. Eelseisvat tähtpäeva silmas pidades magusameistritelt maiustus tellitigi.

“Saatsime šokolaadi jõulukingitusena ka oma prantslastest sõpradele. Meie sõprusküla on Prantsusmaal Trémont sur Saulx. Nemadki peavad meid jõulude ajal kingitustega meeles,” ütles Karala külaelu arendamise seltsi juhatuse esimees Kaja Juulik.

Karala küla uudistoote ümbrise esiküljel on foto külamajast ja tekst “Karala Külaselts 20”. “Püsik püüab püsida, vanur väärikalt vananeda, noor noorust nautida ja suvik sõprust sõlmida,” saab lugeda küla missioonist šokolaadiümbrise tagaküljelt, kuhu on trükitud ka küla vapi kujutis. Ettevalmistused seltsi juubeli tähistamiseks käivad. “Praegu on veel vara öelda, kui suurelt me asja ette võtame, aga tähistamata see ei jää,” kinnitas Juulik.

Print Friendly, PDF & Email