Tenniseaastale tõmmati joon alla

LÕPETAMISEL: (Vasakult) Sille Rantanen, Sirje Lember, Andre Sõrm, Mare Mägi, Priit Sannik, Kristel Gull, Andre Koppel, Silvar Saat, Kirsti Tiidermann, Hendrek Kelder, Evelin Oikimus, Veiko Vaher ja Maire Leedo. MAANUS MASING

MAANUS MASING

18. detsembril toimus restoranis MO 2015. a tennise hooaja lõpetamine ja parimate tennisemängijate autasustamine.

Naiste harrastusmängijate tugevamas grupis võistles aasta jooksul 24 naist. Parima naismängija tiitli pälvis Kristel Gull. Talle järgnesid Sirje Lember ja Maire Leedo.

Naiste II grupi parimaks mängijaks osutus Kirsti Tiidermann, järgnesid Evelin Oikimus ja Mai Grünthal-Ramst.

Naiste paarismängu võitjaks osutus Sirje Lember. Teise koha sai Mare Mägi ja kolmanda Sille Rantanen.

Meeste GP-sarja arvestusse läksid kõik üksikmängu turniiride punktid ning kaheksa paremat mängijat võtsid omavahel mõõtu meeste Mastersi turniiril. Finaalis võistlesid Andre Koppel ja Andre Sõrm, võitis Andre Koppel tulemusega 6 : 4, 6 : 1. Kolmanda koha saavutas Hendrek Kelder.

Aasta jooksul toimus meestel kaks üksikmängu turniiri Saku Kuld, kus osales 32 mängijat. Esikoha saavutas Silvar Saat, teine oli Hendrek Kelder ja kolmas Andre Sõrm.

Lisaks neile turniiridele toimus igas kuus Saarte Hääle segapaarismängu turniir, mille parima naismängija tiitli pälvis Maire Leedo ja parimaks meesmängijaks osutus Veiko Vaher.