Horoskoop

JÄÄR
Kui oled täna liiga hajevil ja käid ringi, pea pilvedes, võib mõne tähtsa võimaluse maha magada. Tule maa peale!
SÕNN
Väärtusta täna rohkem oma isiklikku aega ja tee seda, mida oled juba tükk aega teha tahtnud. Usutavasti teeb see sind õnnelikuks.
KAKSIKUD
Täna on hea päev raha kulutamiseks või kingituste tegemiseks. Vahel lihtsalt peab endale pisukest raiskamist lubama.
VÄHK
 Mõni hea tuttav võib sulle täna mingi käki kokku keerata. Tundub, et sõbralikud suhted ei anna veel usaldusväärsuse garantiid.
LÕVI
 Täna võivad suhete tasandil tekkida arusaamatused, mis asjade mitte selgeks rääkimise korral kipuvad hiljem pingeid tekitama.
NEITSI
Oled täna halvas tujus ja muidugi pead seda oma lähedaste peal välja elama. Seega on neil targem sinust vähe kaugemale hoida.
KAALUD
Sinu armukadedus kipub sind nüüd pimestama. Istu parem maha ja mõtle kõik korralikult läbi. Asjad pole nii, nagu sulle näib.
SKORPION
Kui sind on viimasel ajal vaevanud kehv enesetunne, on aeg oma elustiilis muudatusi teha. Näiteks eelistada autosõidule jalutamist.
AMBUR
Kui tunned, et oled oma sõbrast ilma jäämas, peaksid oma ebasõbralikku hoiakut muutma. Turris siil ei pruugi mitte igaühele meeldida.
KALJUKITS
Päike on juba pooleldi pilve tagant välja tulnud. Nüüd võivad taas tulla sinu jaoks helgemad ajad. On põhjust rõõmustada.
VEEVALAJA
Loodus ei salli tühja kohta ja praegune seis on selle näiteks. Sest kunagi pole olnud, et midagi pole olnud…
KALAD
Sinu magusa­vajadus sunnib sind lausa üle sööma. Niimoodi ei pruugi sa enam oma peokleiti mahtuda, mis siis aastavahetusest saab?

 

Print Friendly, PDF & Email