Inimeste headus on piiritu (2)

See on uskumatu, mis toimub! Meie silmad pole kolme aasta jooksul midagi sellist näinud. Võtab tummaks ja pisarad silma.

Tänuavaldus on vähim, millega neile headele inimestele vastata saame.

Inimeste julmus võib olla piiritu, oleme seda kogenud. Viimase nädala sündmuste valguses võime aga tõdeda, et ka inimeste headus on piiritu, see ei ole siit ilmast veel kusagile kadunud.

Kui postitasime sotsiaalmeediasse loo väikesest sandistatud kassikesest, ei osanud me uneski aimata, kui suure kõlapinna see juhtum saab. See on uskumatu, kuidas ühes Saaremaa väikeses asulas väikese loomaga juhtunu puudutab inimesi üle maailma. Jah, just üle maailma, sest Buffyle elatakse kaasa ka piiri taga.

See on märgiks, et iga elu loeb ja et me teeme õiget asja. Teeme teie abiga, head inimesed, sest koos on kergem. Sügav kummardus kõigile teile, kes te abikäe ulatasite! Buffyga saab kõik korda, see on nüüd kindel. Küll tasapisi parandab aeg ka pisikiisu hingehaavad…

Tänu Buffy ravimiseks saadetud rahale saame lõpuks võimaldada ka Mustikale talle ammu lubatud silmaoperatsiooni ja lasta muheda Pässi kõrvu korrigeerida nii, et neisse enam põletikku ei tekiks.

Aitäh, et aitate meil aidata. Lubame, et ei peta teie lootusi ja ootusi ning jätkame sama teed, mis seni.

MTÜ Saaremaa Lemmikloomade Turvakodu vabatahtlikud

Print Friendly, PDF & Email