Perekaardiga saab Saarte Häält soodsamalt

Alates eilsest kehtib Saarte Hääle tellimisel 15–20 protsendi suurune soodustus kõigile perekaardi omanikele.

Tellides peab soodustuse saamiseks mainima perekaardi olemasolu ja lisama kaardi viimased kolm numbrit. Soodustus kehtib ainult uue tellimuse vormistamisel.

Lasterikaste perekaardi arendus- ja kommunikatsioonijuht Merle Pürje Eesti lasterikaste perede liidust leidis, et Saarte Hääle liitumine soodustuse andjatega on suurepärane.

Tegelikult on Saarte Hääl tema sõnutsi üleüldse esimene ajaleht Eestis, kes lasterikastele peredele soodustuse annab. Soodustust pakkuvaid ajakirju on üle Eesti mitmeid, kuid ajalehti seni mitte. “See, et Saarte Hääl on esimene selline ajaleht, on supertubli, sest kui oma maakonna inimene saab oma maakonna lehe soodsamalt kätte, on see ikkagi väga suur asi,” rääkis ta. “See näitab, et oma väike kogukond hoolib lasterikastest peredest, ja see on nii armas.”

Perekaart saab veebruaris alles kaheaastaseks, ent soodustuseandjaid on kogunenud paras ports. Suure töö on selleks ära teinud just kohalikud lasterikaste perede ühendused. “Pean väga kiitma Saaremaa lasterikaste perede ühenduse liikmeid, kes on ise suure hoolega ringi vaadanud, millised soodustused võiksid olla,” märkis Merle Pürje. Saare maakonnas on soodustuse andjaid praegu kokku 18.

Perekaardiga on lasterikkal perel võimalik saada erinevaid teenuseid ja tooteid parematel tingimustel. See tähendab soodsamaid hindu, kampaaniapakkumisi ja muid lisaväärtusi perele. Kaarti võivad taotleda kõik pered, kus on kasvamas neli ja enam last.

Eesti lasterikaste perede liidu liikmesorgansatsiooni kuuluvatele peredele on perekaarte väljastatud 2014. aasta veebruarist. Alates eelmisest nädalast väljastatakse perekaarte ka neile suurperedele, kes liikmed ei ole.

Print Friendly, PDF & Email