Perepäev Kärla lasteaias

Foto: MAIU RAUN

Foto: MAIU RAUN

Isadepäeva tähistamine on Kärla lasteaias juba väljakujunenult üsna sportlik. Ja õige ka, sest kehalist aktiivsust jääb meie tavaelus järjest vähemaks. Igatahes kõik, kellel ei olnud laupäeva hommikuks välja mõeldud vabandusi, miks Kärla parki mitte tulla, olid kohal.

Seekordne vabaõhumäng “Loquiz” oli läbi põimitud liikumise ja teadmistega. Seega olid kõigil võrdsed võimalused, nii neil, kel tugevamaks küljeks sportlik pool, kui ka neil, kel teadmiste pool.

Kohe alustuseks sai käe valgeks mängu installimises, seda ka need, kes seda igapäevaselt ei tee. Ja läks lahti!

Meie kuueliikmeline võistkond kandis nime Pärna, sest see on meie maja (talu) kohanimi. Jõudsime esimese küsimuseni “Mis asub maa ja taeva vahel?”, mille lahendamine läks kergelt, aga siis jäime tehnikale alla ja pidime alustama algusest uue telefoniga.

Kõrvaltvaatajale võis küll jääda üsna kummaline mulje sihitult ringi liikuvatest inimestest, kes põrnitsevad oma telefoni. Osalejatele seevastu pakkus punktide leidmine põnevust ja küsimustele vastamine naljagi. Lõpuks pingeritta kedagi ei pandud, sest tähtis oli osavõtt, mitte võit.

Kuid nagu vanasõnagi ütleb: enne töö ja siis lõbu. Lavaliseks etteasteks said loa lapsed. Vanaisa Viljar sättis end laste esinemise vaatamiseks juba pingile, sest nagu kilometraaž näitas, sai maha käidud pea 2 km, aga see oli selline mõnus väsimus. Kärla lasteaia kokkadele aga suur tänu maitsvate küpsiste eest!

Fotol perekond Kähari.

Kaidi KaskRait Mardi ja Karl Mihkli ema

 

Print Friendly, PDF & Email