Mis juhtus? (1)

Vargad panid pihta kilomeetripostid

Möödunud nädalal sai politsei kaks teadet vargustest. 10. novembri õhtul teatati politseile, et Rüütli hotellist on varastatud rahakott. Politsei on alustanud väärteomenetlust.

Kriminaalmenetlus algatati eelmisel nädalal aga seoses kilomeetripostide vargusega. Ajavahemikus 15.–30. oktoober on Järise–Asuka maanteelt varastatud koos tähistega seitse kilomeetriposti ja neli postivundamenti.

13. novembril kell 16.38 kutsuti politsei Salmele, kus olmeprobleemide tõttu oli tekkinud tüli ema ja poja vahel. Kui politsei kohale jõudis, oli olukord rahunenud, sest üks tüli osapooltest oli kodust lahkunud.

14. novembri öösel kella nelja paiku tuli politseil sekkuda kaklusesse Kuressaares piljardiklubi Must Kuul juures. Politsei kinnitusel kakluses keegi õnneks viga ei saanud ja sekkumine piirdus osapoolte lahutamisega.

Politsei tuvastas lammaste omaniku

Möödunud nädalal sai politsei liiklejailt mitmel päeval kõnesid, milles anti teada, et Põduste jõe kandis Ringtee maantee ääres on liikvel lambad, kes võivad ootamatult teele tormata.

Kuressaare politseijaoskonna patrulltalituse juhi Matis Siku sõnul käis politsei möödunud reedel pildistamas lammastel kõrvas olevaid numbreid ja loomade omanik tuvastati PRIA abiga.

“Kui huumoriga võtta, siis oli eelmisel nädalal politsei jaoks märksõnaks “lambad”,” ütles Sikk, lisades, et nüüdseks peaks see probleem olema lahendatud.

Poisid loopisid turvaautot kividega

Pühapäeva õhtul kella 22 ajal tuli politseil tegeleda intsidendiga, kus kamp poisikesi loopis turvafirma USS Security autot kividega.  “Kahjusid kellelegi ei tekitatud, noored panid jooksu ja kätte neid saada ei õnnestunud,” ütles Matis Sikk. Ta rõhutas, et kuigi kedagi kätte ei saadud, kvalifitseerub selline tegu ikkagi avaliku korra rikkumisena.

Põgenik sõitis teelt välja

11. novembri päeval tabas politsei Orissaare alevikus mootorsõiduki juhtimiselt alaealise noormehe.

“Noormehel puudus juhtimisõigus ja ta üritas politseipatrulli eest ka ära sõita, kuid sõitis teelt välja,” rääkis patrulltalituse juht Matis Sikk. Siku sõnul keegi viga ei saanud ja alustati väärteomenetlust.

Möödunud nädala jooksul tabati kaks alkoholi tarvitanud sõidukijuhti. Üks neist pühapäeva õhtul Orissaare alevikus ja teine pühapäeva öösel Kuressaare linnas.

Print Friendly, PDF & Email