Soodustusi andvat perekaarti kasutab poolsada peret

KUPITSA PERE: Kermo, pereisa Maarjus koos pisipoeg Kauroga, Eliisabet, ema Karmen koos väikese Auroraga ja Kevin. IRINA MÄGI

KUPITSA PERE: Kermo, pereisa Maarjus koos pisipoeg Kauroga, Eliisabet, ema Karmen koos väikese Auroraga ja Kevin.
IRINA MÄGI

Saaremaa lasterikaste perede ühendus tutvustas teisipäeval oma tegemisi ja perekaarti ning tänas koostööpartnereid.

 

Teisipäeva pärastlõunasele tänu- ja tutvustusüritusele Georg Otsa spaahotelli saabus kümme peret, nende seas Karmen ja Maarjus Kupits viie lapsega – üheksa-aastaste kaksikvendade Kermo ja Keviniga, 4-aastase Eliisabetiga ja teisegi paari kaksikutega, sel kuul aastaseks saavate Kauro ja Auroraga.

Lasterikaste perede ühendusse kuuluvad Kupitsad on perekaardi kasutajad olnud juba tükk aega. Pereema hinnangul on kaardist tublisti abi olnud. “Metras anti meile lausa viiskümmend protsenti soodustust,” rääkis pereema Karmen. “Kui perega ujuma minna – meid on ju kokku päris suur arv –, saab samuti tublisti odavamalt.”

Ka mandril Lottemaal käies aitas perekaart pisut raha säästa.

Lasterikaste perede ühendusse kuuluvad Kupitsad juba kolm aastat. “See on hea võimalus kokku saada teistega, kel on samuti suur pere ning sarnased rõõmud ja mured,” lausus Karmen Kupits. “Tore on ka koos näiteks lastega teatris käia, emadepäeva tähistada ja osaleda ühenduse suvepäevadel.”

MTÜ Saaremaa Lasterikaste Perede Ühendus esimehe Ingrid Leemeti hinnangul läks tutvustus- ja tänuüritus korda ja peresid osales piisavalt. “Meil oli väga hea meel nende pärast, kes meie kutse vastu võtsid, aga koostööpartnereid ja omavalitsuste esindajaid võinuks küll rohkem kohale tulla,” leidis Leemet. “Võib-olla ei sobinud kõigile ürituse päev ja kellaaeg.”

Leemeti andmeil on perekaart praegu 45 Saaremaa perel. “Soodustusi kasutatakse usinalt,” kinnitas ta.

Kui Saaremaa lasterikaste perede ühendusega saab liituda pere, kus kasvab kolm või enam last, siis perekaarti, mis võimaldab soodsamalt saada mitmesuguseid teenuseid ja tooteid, saavad taotleda nelja või rohkema lapsega pered.

Perekaardil on Saaremaal praegu 16 partnerit: Chameleoni kohvik, Georg Otsa spaahotell, Grand Rose’i spaahotell, Saaremaa SPA hotellid Meri ja Rüütli, Karli Foto, kauplused Lillekoda, Pisipere, Saarte Sahver ja Sokisahtel, spordiklubi FitLife Kuressaares, Kuressaare linnateater, Metra autokeskus, Muhu Jaanalind, Ringipood, Tihuse hobuturismi talu.

“Peame läbirääkimisi, et partnerite ringi Saaremaal veelgi laiendada,” lausus Leemet.

Print Friendly, PDF & Email