Õed mõisteti süüdi (11)

Eile loeti Kuressaare kohtumajas ette süüdimõistev otsus Evelin Udrikule (27) ja tema nooremale õele Helerinile. Evelin oli viimati kohtupingis maikuus. Siis määrati talle viskipudeli vargusekatse eest kahe aastase katseajaga tingimuslikult kuuekuine vangistus. Sellest ta aga ei õppinud. Vaid mõned kuud hiljem viskas ta purjus olles Kuressaares ühe eramu õuel kannatanut pudeliga, tekitades viimasele kergema kehavigastuse. Selle teo eest mõistis kohus talle neli kuud vangistust.

Varem mõistetud karistuse suurendamise läbi jäi lõplikuks karistuseks 10 kuud vangistust, mis asendati 300 tunni ühiskonnakasuliku tööga, mille tegemiseks on tal aega 24 kuud. Evelinil keelati ka alkoholi tarbimine.

Vaid pool tundi enne luges kohtunik Kristel Pedassaar ette süüdimõistva otsuse tema õele Helerin Udrikule. Helerin tungis ühes Kuressaare linna korteris isikliku tüli pinnal kallale seal elanud perekonnale. Tema karistuseks jäi neli kuud vangistust, millest ta vabastati tingimuslikult 12-kuulise katseajaga.

Print Friendly, PDF & Email