Mehed peksid kodus ja klubis (1)

Lõppenud nädalavahetusel tuli politseil klaarida vägivaldseid vahejuhtumeid tavapärasest enam.

Nii vajati reedel politsei abi Lääne-Saare vallas Tamsalu küla ühes talus, kus olmetüli käigus oli löödud 1974. aastal sündinud meest näkku. Politsei alustas kriminaalmenetlust.

Laupäeva hommikul vajati politsei abi Salmel, kus mees tarvitas vägivalda oma elukaaslase vastu. Vägivallatseja toimetati politseisse ja peeti 48 tunniks kinni.

Mitmeid vägivallajuhtumeid registreeriti Kuressaare linna ööklubide ees. Kaks kaklust toimus ööl vastu laupäeva. Politsei lahutas kakluse osapooled ja viis ühe mehe kainenema, kuna tema agressiivsust ei vähendanud ka politsei sekkumine.

Lisaks sai politsei reedel avalduse Diva ööklubi ees toimunud rünnaku asjus. Avalduse kohaselt oli ründamise põhjuseks vanade arvete klaarimine. Politsei alustas kriminaalmenetlust.

Pühapäeva varahommikul sai politsei teate, et Pritsumaja pubi ees peksab noormees jalaga laudu ja toole. Politseil ei jäänud muud üle kui toimetada ta arestikambrisse kainenema.

Reedel sai politsei väljakutse Lümandasse, kus ühe eramaja õuele oli eksinud 1993. aastal sündinud noormees, kes lõhkus seal hoone aknad. “Kuna mehe aja- ja kohataju oli väga ebaselge, anti ta arstide hoole alla,” ütles Kuressaare politseijaoskonna patrulltalituse juht Matis Sikk.

Print Friendly, PDF & Email