Kuressaare Krediidipanga kontorit sulgemine ei ähvarda

Ehkki viimastel nädalatel on uudistest läbi käinud, et Krediidipank on mandril mitmel pool oma kontori sulgenud, ei ole Saaremaal Krediidipanga sulgemist karta.

Krediidipanga Kuressaare kontori kliendisuhete juht Merit Trei kinnitas, et Kuressaare kontor ei ole kindlasti sulgemisohus. “Vastupidi, Kuressaare kontor on väikelinnades tegutsevatest Krediidipanga kontoritest üks edukamaid. Meil jagub kliente ja meie tegevus on hoogne,” nentis ta. “Eriti oleme keskendunud laenutegevusele.”

Trei selgitas, et väikepangana on Krediidipanga tugevuseks individuaalne lähenemine igale kliendile. “See ei ole mitte loosung, vaid me tõesti hoolime oma klientidest ning pühendume nende soovidele ja taotlustele,” tähendas ta.

Krediidipank otsustas oma kontorid Tallinnas Nõmmel ja Paldiskis sulgeda, kuna lähipiirkonnas on pangal teisigi kontoreid ja need dubleerisid üksteise tegevust. Trei lisas, et tänapäeval on pangateenused suures osas liikunud internetti, mistõttu on pangakontorite külastatavus oluliselt vähenenud. “Täname kõiki oma meeldivaid kliente ja kinnitame, et oleme Kuressaares teid teenindamas ka edaspidi!” lausus Merit Trei.

 

Print Friendly, PDF & Email