Saarlane Enn Kaljo promob tulihingeliselt kloordioksiidi (31)

MEES NAGU ORKESTER: ka maalimisega tegelenud Enn Kaljo mõne aasta eest Sauga valla avatud noortekeskuse avamisel. http://galerii.sauga.ee/

MEES NAGU ORKESTER: ka maalimisega tegelenud Enn Kaljo mõne aasta eest Sauga valla avatud noortekeskuse avamisel.
HTTP://GALERII.SAUGA.EE/

Enn Kaljo, kes on varasematel aastatel kogunud tuntust uriiniravi entusiastina ja mehena, kes kavandas reisi maakera sisemusse, on üks MMS-i kasutajaid ja tulihingelisi propageerijaid.

Aastaid mandril elanud Kaljo on jaganud MMS-i tutvustavaid materjale nii Facebookis kui ka alternatiivravi ja tervisliku eluviisi teemalistel internetilehekülgedel.

“See, et MMS-i vastu on suunatud laimukampaania, on loogiline,” ütles ennast innovaatiliste lahenduste uurijaks ja tervisekoolitajaks nimetav Kaljo Saarte Häälele. “Kui Kuku raadio, Eesti Päevaleht ja Kanal 2 kuuluvad apteegiketi omanikule, mida siis paremat veel tahta?”

Kaljo sõnul on ta ka ennast MMS-iga ravinud. “Mulle meeldib katsetada isegi äärmuslikumate asjadega,” lausus ta.

Enn Kaljo hinnangul on MMS olnud tõhus vahend hambavalu korral, kui valu põhjust otseselt tuvastada ei oska.

Kaljo hinnangul on Facebooki MMS-i gruppi kuuluvad inimesed “ikkagi üsna informeeritud ja kui neid milleski süüdistatakse, on see pigem alusetu ja kvalifitseerub laimukategooria alla”.

MMS-i manustamisega kaasneda võivat oksendamist ja kõhulahtisust selgitas Kaljo järgmiselt: “See on iseenesest reaktsioon immuunsüsteemi puhastamiseks. Kui Indias näiteks keegi sööb saastunud puuvilju, lööb samamoodi kõhu lahti – organism otsustab end puhastada.”

Kaljo sõnul tegutseb MMS-i grupi aktivistide kodud läbi otsinud politsei ühekülgse info põhjal. “Minu meelest pole politsei neid asju endale selgeks teinud ja kuulab pigem meediakära,” leidis ta. Enn Kaljo avaldas lootust, et ehk paneb seesama meediakära inimesi MMS-i kohta rohkem teadmisi hankima.

Kaljo sõnul ta ise medikamente ei kasuta. “Üle 25 aasta pole ma apteegist ostnud muud peale joodi ja destilleeritud vee,” kinnitas ta. Hambaid on ta peale MMS-i ravinud ka näiteks taruvaiguga. Samuti on ta tutvustanud huvilistele oma uriiniteraapiat.

“Kui miski on viis tuhat aastat eksisteerinud ja meie vanavanemad võivad sellest rääkida, miks mitte seda proovida,” ütles Kaljo, kes on ennast ka uriiniga ravinud. “Kui igal kevadel lõi mul radikuliit välja, siis pärast sellist ravikuuri seda enam ei esinenud.”

Ka usub ta, et vähiravi on enam kui võimalik – seda vesiniktsüaniidi abiga. “Varsti juba 40 aastat levitatakse laimu, et vesiniktsüaniid on mürgine aine,” kirjutas Kaljo ühes oma artiklis. “Asi on läinud isegi nii kaugele, et USA-s hoiatatakse inimesi õunaseemnete ja aprikoosiseemnete söömise eest, kuigi on teada, et just need seemned ongi inimeste elupäästjad vähkkasvajate korral ja samuti tuntud kui pikaealisuse andjad.”

Üle viie aasta tagasi rääkis Kaljo saates “Pealtnägija”, et soovib rännata maakera sisemusse.

“Mõtteis on mul seal ära käidud,” tõdes mees eile. “Füüsiliselt pole seda retke nii lihtne ette võtta – et seda korraldada, on vaja suurt organiseerimistööd ja suurt rahakotti.”

Ka ei ole teoks saanud Järvamaale kavandatud energiaharmooniakeskus, millest oli ajakirjanduses juttu 2009. aastal. See jäi Eesti Sai Baba ühenduse endise esimehe Kaljo sõnul “mitmete kändude taha” ning üheks takistuseks oli kiriku vastuseis.


Saaremaal oma levitaja

Eesti Päevalehe andmeil levitas Saaremaal ja Tallinnas kloordioksiidi Merle Martinson. 24. juunil kirjutas Lääne Elu, et Martinson peab loodusraviloenguid ja annab homöopaatilist nõu Kuressaares ning aasta pärast loodab oma loengusarjaga jõuda ka Hiiu- ja Läänemaale.

Eile kirjutas Eesti Päevaleht, et politseinikud otsisid teisipäeval läbi kloordioksiidi (MMS) grupi kolme eestvedaja kodud, leitud kemikaalid saadetakse ekspertiisi.

“Tegutseme, et võtta need inimesed vastutusele,” ütles prefektuuri pressiesindaja Helen  Uldrich.

EPL-i andmeil algas Facebooki kloordioksiidi grupis teisipäeva hommik jälgede peitmisega – kustutati jõhkramate näidetega postitusi ja peideti aine edasimüüjate andmeid. Soovijaile kinnitati privaatvestlustes, et MMS-i on siiski võimalik osta.

 

Print Friendly, PDF & Email