Aasta õppija on Kätlin Poopuu (3)

FOTO SANDER ILVEST

FOTO: SANDER ILVEST

Saare maakonna aasta õppijaks 2015 osutus viie kandidaadi seast Kätlin Poopuu (fotol), kes töötab päästeameti Lääne päästekeskuses ennetustöö juhtivspetsialistina.

Aasta õppija nominendid olid veel Muhu Hooldekeskuse SA perenaine Elbe Saksakulm, endine eesti keele ja kirjanduse õpetaja pensionär Endla Raig, AS-i Hoolekandeteenused tegevusjuhendaja Kaja Ninn ja restorani Castello perenaine Aive Laanemets.

Aasta koolitaja on Maret Õunpuu, kes töötab Tallinna tehnikaülikooli Kuressaare kolledžis teeninduserialade lektorina ja on OÜ Õunpuu koolitused omanik.

Aasta koolitaja nominent olid peale tema õpetajate-koolitajate meeskond (Kuressaare gümnaasiumi õpetajad Grete Pihl, Marit Tarkin ja Ave Jõgi).

Aasta õpitegu on TÜ väärikate ülikool Saaremaal, mis osutus valituks kolme kandidaadi seast. Väärikate ülikooli programmiga alustas Maie Meiuse juhitav Ülikoolide Keskus Saaremaal 2011. a sügisel.

Aasta õpiteo nominendid olid ka Muhu pärandikool (eestvedaja Inna Ligi) ja Kuressaare gümnaasiumi koolituskeskuse Osilia koordineeritud rahvusvaheline õpikoostöö-projekt “Women Fit 4 Business” (eestvedaja Margit Düüna).

9.–16. oktoobrini toimub järjekorras juba 18. täiskasvanud õppija nädal (TÕN), mille raames toimub erinevais Eestimaa paigus arvukalt täiskasvanuharidust populariseerivaid ja õppimisvõimalusi tutvustavaid ettevõtmisi, teatas Saare maakonna TÕN-i koordinaator Meelis Kaubi.

 

Print Friendly, PDF & Email