ÜLESKUTSE: Teeme koos tervisele STARDI!

Järgmisel nädalal toimub Kuressaare noorte huvikeskuses terviseteemaline nädal START. Rahvusvahelise liikumisnädala MOVE WEEK raames korraldatud ettevõtmine pakub erinevaid liikumis- ja toitumisteemalisi üritusi, kuhu on oodatud kõik noored.

Nädal algab värskelt ja tervislikult smuutide õpitoaga esmaspäeval kell 15 Kitsas tn 2. Püüame koos leida maitsvaid viise selle maailma lihtsaima “kiirtoidu” valmistamiseks. Hommikusöögi tähtsust rõhutades on smuuti joomine hea alternatiiv tavapärastele võileibadele-pudrudele. Samas on smuutis vaata et rohkemgi kasulikke aineid ja vitamiine uue päeva alustamiseks.

Teisipäeval kella 17-ks kutsume kõiki huvilisi Titeranda, kus suvel avati välitreeningpark, suurepärane võimalus trennitegemiseks vabas õhus. Näidistreeningu viib läbi Griti ja TRX-i eratreener Marlen Heldemeel.

Kolmapäeval räägib toitumisnõustaja Angela Ling noortele toitumisest. Uskudes, et inimene saab süüa ennast tervemaks, jagab ta näpunäiteid mida, kuidas ja millal siis teha. Loeng algab kell 16 Kitsas tn 2.

Neljapäeval läheme aga jalgrattamatkale Muratsisse, kus ootab ees kosutav piknik. Huvikeskus korraldab juba aastaid Kuressaare koolide 3. klassidele jalgrattakursusi ning rattamatkad on kursuse lõpetajatele ahvatlev motivaator. Kutsume kõiki juhiloa omanikke meiega ühinema. Eelregistreerimine ja täpsem info: merlinvares@gmail.com.

Reedel peame Komandandi noortekeskuses aga pidu. Kell 19 algab dressidisko, kus muusikat valivad ja mängivad noored noortele. Vanusepiirangut ei ole, sisse pääseb tasuta.

Need vaprad, kel pärast toimekat töönädalat veel jaksu, on laupäeval oodatud meeskonnamängule “100 mölki”. Seiklusfirma 360 Kraadi korraldataval seikluslikul strateegiamängul appi võetavad tahvelarvutid aitavad Kuressaare linnamaastikul orienteeruda, küsimustele vastata ja ülesandeid lahendada. Ootamatustega ja üllatusterohkele mängule on vaja end kirja panna 24. septembriks aadressil merlinvares@gmail.com.

Iga inimene peaks liikuma vähemalt 30 minutit järjest kaks korda nädalas. Liitudes rahvusvahelise liikumisnädalaga, rõhutad liikumisharrastuse tähtsust. START-nädal on avatud kõigile, kes soovivad olla füüsiliselt aktiivsed ja hoolivad oma tervisest.

Merlin Vares

Print Friendly, PDF & Email