Väinamere Liinid andis Urve Palo kohtusse (13)

Urve Palot valetamises süüdistanud OÜ Väinamered Liinid andis parvlaevahanget korraldanud endise majandus- ja taristuministri kohtusse.

“Väinamere Liinid OÜ esitas hagiavalduse Urve Palo vastu seoses Väinamere Liinide kohta ebaõigete andmete avaldamisega ja valeväidete ümberlükkamiseks Rohuküla–Heltermaa ja Kuivastu–Virtsu parvlaevaliinidele vedaja ja laevade leidmiseks korraldatud riigihanke tulemuste kohta,” teatas ettevõte.

Möödunud nädalal esitas Väinamere Liinid Palo meedias esitatud valeväidete ümberlükkamiseks ka nõudekirja. “Palo on meedias korduvalt väitnud, et Väinamere Liinide pakkumus oli Tallinna Sadama tütarfirmade OÜ TS Laevad ja OÜ TS Shipping ühispakkumusest 60 miljonit eurot kallim, mis ei vasta tõele,” teatas Väinamere Liinid 9. septembril.

Urve Palo sõnul keeldusid Väinamere Liinid parvlaevateenuste hanke pakkumiste avalikustamisest ja Vjatšeslav Leedo pakkumine oli ka tegelikult 60 miljonit Tallinna Sadama omast kallim. Ettevõte nimetas neid väiteid järjekordseks valeks.

 

Print Friendly, PDF & Email