Mustas kroonikas andis tooni alkohol (2)

Saaremaal registreeriti nädalaga kokku 47 väljakutset, alustati neli kriminaalmenetlust ja registreeriti 12 väärtegu. Suur osa seaduserikkumistest oli toime pandud purjuspäi.

Kriminaalmenetlust alustati 1951. aastal sündinud mehe vastu, kes tabati Kuivastu–Kuressaare maanteel mootorsõiduki juhtimiselt joobeseisundis. Väärteomenetlust alustati 1995. aastal sündinud mehe vastu, kes juhtis mootorsõidukit, olles alkoholi tarvitanud, ja veel kahe mootorsõiduki juhi vastu, kel puudus vastava kategooria juhtimisõigus.

Nädalavahetusel tabati Kuressaares kolm alkoholi tarbinud alaealist ja nädala sees registreeriti ka üks tubakatoote tarvitamise juhtum alaealise poolt.

Avaliku korra rikkumisi tuvastati nädalavahetusel kaks. 11. septembri õhtul vajati politsei abi Pritsumaja pubis, kus purjus mees rikkus avalikku korda, tülitades teisi kliente ja lärmates. Politsei toimetas 1985. aastal sündinud mehe kainenema.

  1. septembril kell 18.25 vajati politseid Aste asulasse A & O kaupluse juurde, kus joobnud mees räuskas ja korda rikkus. Politsei toimetas ka selle mehe kainenema.

Arestikambrisse toimetati nädala jooksul kuus inimest, viis meest ja üks naine.

 

Print Friendly, PDF & Email