Iff laulab teiste laule ja mängib seriaalis iseennast

Ivo Linna lööb kaasa Kanal 2 menusaates “Laula mu laulu” ning astub üles populaarse seriaali “Naabriplika” uue hooaja ühes osas.

Ivo Linna on Kanal 2 populaarse saate “Laula mu laulu” uuel hooajal üks osalejaist. Teda on ka varem saatesse palutud, ent seni pole võtteajad lauljale sobinud.

“Nüüd oleme aga kõik koos ja laulame üksteise laule,” ütles Linna Saarte Häälele. Kes on tema kaaslased, seda ta oma sõnul avaldada veel ei tohi.

Uuel hooajal võib Ivo Linnat näha ka seriaalis “Naabriplika”. “Käisin tõesti Esnas ühe osa võtetel,” kinnitas Linna.
“Mind kutsus mu suur sõber Harry Kõrvits, kes selles seriaalis üht peategelast, vallavanemat mängib.”

Juunis kaks päeva võtetel käinud Linna lausa näitlejaks siiski hakkama ei pidanud. “Minu tegelaskuju ongi Ivo Linna, kes on läinud seenele ja ära eksinud,” rääkis ta. “Tuleb siis metsast kusagil välja ega tea, kuhupoole minna, ja satub nende seriaalitegelastega kokku.”

Kuigi palju teksti Linnal pähe õppida ei tulnud: “Oli vaja ainult küsida, kuidas ma Järva-Jaani pääsen. See Urmas Lennuki kirjutatud tekst aga, mis mulle vastuseks tuli, oli päris naljakas.”

Linna tunnistas, et on “Naabriplika” seriaali jälginud väga hüplikult ja sugugi mitte kõiki osi. “Nüüd olen ka vanu osi vaadanud ja mõistan küll, miks see groteskini viidud seriaal rahvale meeldib,” lausus Linna.

“Väga paljude tegelaskujude põhjal võib ju nagu iseennast peeglist vaadata või vähemalt oma naabrit. Eks neid jooni ole muidugi võimendatud, aga eestlane tunneb ennast ära.”

Print Friendly, PDF & Email