Muhu jooksul kukkus osaleja kokku ja suri (6)

Laupäeval 13. korda peetud Muhu jooksul oli traagiline sündmus, kui üks osalejatest kukkus distantsi läbimisel kokku ja suri.

Delfi andmeil oli tegemist meesterahvaga, kelle vanust hetkel teada pole. Küll on laekunud info, et kokku varisenud osaleja oli mõni aeg tagasi üle elanud insuldi.

Võistluste tohter üritas enne kiirabi saabumist kannatanut elustada, kuid tulutult.

Print Friendly, PDF & Email

6 kommentaari

 1. ol

  No, kui on juba insult olnud, siis jätkem VÕIDUjooksud. Muidu võib ju jalutada.

 2. Elanik

  Kui see sind lohutab, siis ta võttiski osa kepikõnnist.

 3. OL

  Miks see peaks mind lohutama, aga olen näinud kepikõnni tegemist üsna kiires tempos. Muide, käimine on isegi spordiala, kus endale armu ei anta.

 4. üllatunud

  No kui kõndimine sulle liiga teeb siis vedele voodis ja oota viimset päeva sest isegi lusika või pudeli tõstmine suu juurde on töö .

 5. pragmaatik

  Asjale saab ka nii läheneda, et kui on valida, kas surra enam-vähem kindlalt kuskil voodis lebades või kuskil väljas lõbutsedes, siis mõttekam on väljas lõbutsedes surra. Ainuke asi, mida vaadata tuleb, on, et oma surmaga teistele inimestele liiga palju tüli ei tekitata. Näiteks haiglas piisab laiba koristamiseks enam-vähem vaid käru lükkamisest, aga kui oma teada-tuntud haigusse väljaspool haiglat surra, siis esmaabi andev kiirabi-arst on alguses segaduses ja hädas, sest ta ei tea, mis inimesel viga on, üritades kõigepealt diagnoosida probleemi ja siis veel elustada.

 6. ei ma saa aru

  ei saa üldse aru miks on vaja palavatel suvepäevadel teha selliseid üritusi. no loogiline, et inimestel hakkab halb ja organism ütleb üles. jooksuteema on väga pop sügisel ja kevadel, kui väljas on alla 20 kraadi. kui aga lauspäike sulle joostes vastu vaatab, siis pole pikka pidu kellelgi. korraldajate viga…