Muhu valla 25. juubeliaasta kummardus muhulastele

Liiva spordiväljakul täna kell 15 algaval kontserdil “Muhulastelt muhulastele” astub üles mitmeid nimekaid Muhu saarega seotud artiste.

Hellamaa külakeskuse kultuuri ja spordiürituste korraldaja Anneli Tamm ütles, et mõte kontserdi korraldamiseks tuli Muhu valla töötajatelt, et valla 25. sünnipäeva puhul tänada kõiki tublisid ja tegusaid muhulasi.

Tamm rõhutas, et ka kõigil esinejatel on seos Muhu saarega, kas siis ollakse mingit liini pidi ise Muhust pärit või on sinna alles hilisemas elus kolitud või suvekodu muretsetud.

Kontsert kestab paar tundi, laulude vahele räägitakse ka oma ütlemisi ja juhtumusi. Sissepääsu Liiva spordiväljakule saab lunastada viie euro eest, kooliealistele on üritus tasuta.

Kogu piletite müügist teenitav tulu läheb Tamme sõnul Hellamaale kavandatava laululava ehituse heaks.

Kontserdil astuvad üles näiteks Ivo Linna, Merle Lilje, Villu Veski, Ott Lepland. Esinetakse vaheldumisi teiste võib-olla laiemale avalikkusele mitte nii tuntud Muhu inimestega, kes mõistavad pilli mängida ja laulda.

Muhu valla 25. sünnipäeva tähistamine saab selle kontserdiga aga alles alguse. Oktoobris on kavas pidada maha päris suur sünnipäevapidu ja väiksemaid üritusi on Anneli Tamme kinnitusel tulemas teisigi.

Print Friendly, PDF & Email