Pizzakiosk avas uksed (7)

UKSED AVATUD: Pizzakioski klienditeenindaja Margit Reinmets rõõmustab iga külastaja üle. Foto: Tõnu Veldre

UKSED AVATUD: Pizzakioski klienditeenindaja Margit Reinmets rõõmustab iga külastaja üle.
Foto: Tõnu Veldre

Kuressaares avati eile üle-eestilise pitsamüügiketi Pizzakiosk 21. müügikoht. Eriliseks teeb Pizzakioski tellimuste täitmise kiirus ja mugavus. “Meil ei ole söögikoht. Laudu ja toole siia ei tule,” sõnas firma Saare Pizza omanik Olari Aasa.

Kõige lihtsam ja mugavam on tema sõnul tellida pitsa telefoni teel või internetist ja siis ise sellele valmimise hetkeks järele tulla. Kohapealt tellides tuleb arvestada elava järjekorraga ja eelnevate tellimustega.

“Tellimuse eest saab maksta ka interneti teel. Ja meilt saab pitsa koju tellida ka taksoga,” loetles Aasa oma ettevõtte eeliseid. “Kui peolised tellivad korraga kümme pitsat, võib kasvõi Orissaarde sõita,” leidis Aasa.

Aasa kinnitas, et väike pitsa on ühele inimesele just paras üksi lõunaks ära süüa. Tooraine püütakse hankida kohapealt, kuid paraku päris kõike veel Saaremaalt ei saa.

Esialgu laienemisplaane kavas pole. Kõigepealt pannakse müügikoht tööle. “Pizzakiosk on keti nimi. Minu firma Saare Pizza võimaldab laienemist ka naabersaarele,” muigas Aasa.

Print Friendly, PDF & Email