Leisi vald täidab tühje töökohti (3)

Ludvik_MotlepTänavu suvel jäid Leisis korraga tühjaks koolijuhi, Pärsama lasteaia juhataja ja vallasekretäri ametikoht. Esmaspäeval oli nendele töökohtadele soovijate avalduste esitamiseks viimane võimalus.

Leisi vallavanema Ludvik Mõtlepa (fotol) sõnul on selline olukord puhtalt kokkusattumus ja tühjad ametikohad ei ole seni suuremaid probleeme tekitanud.

Leisi koolijuhi kohale on juba laekunud viis avaldust. Hetkel täidab koolidirektori kohustusi õppealajuhataja. Endine direktor on Mõtlepa sõnul 17. augustini veel kirjade järgi ametis ja alles pärast seda saab uue kandidaadi kohale kinnitada.

Pärsama lasteaia juhataja kohale on saadetud üks avaldus. “Juhataja puudumise pärast ei pea hakkama mingeid muudatusi tegema, sest praegu on ikkagi puhkuse aeg,” rääkis vallavanem. Lasteaed on olnud ilma juhatajata 29. juunist alates.

Vallasekretäri kohale on laekunud kaks avaldust. “Endine sekretär elas Torgus ja tal oli Leisi ikka pikk maa sõita. See on ka tema lahkumise põhjus,” nentis Mõtlep. Vallasekretäri koht jäi tühjaks 1. juulil.

Mõtlepa sõnul kutsutakse kandidaadid eelnevalt vestlusele ja lõpliku valiku nende seast teeb spetsiaalselt selleks moodustatud kuueliikmeline komisjon, kuhu ta ka ise kuulub.

Print Friendly, PDF & Email