Incapi tehases on töömahud taas suurenemas (1)

Elektroonikakomponentide tootmisega tegelev Incap Electronics Estonia OÜ on oma Kuressaare tehases, kus mõne aasta eest suuremat sorti koondamine läbi tehti, nüüdseks suutnud end mõnevõrra koguda.

Tehase juhataja Aavo Kivilo ütles Saarte Häälele, et praeguse seisuga suurenevad töömahud keskmiselt kaks korda.

“Kuid augusti-septembri jooksul loodame lisaks koostöö alustamist täiesti uute klientidega, seega ootame, et töömahud suurenevad veelgi,” oli Kivilo optimistlik.

Juhataja sõnul on põhiline töömahtude suurenemine toimunud olemasolevate klientide tellimuste arvelt. “Põhjuseks see, et kliendid on väga rahul meie kvaliteedi ja tarnekindlusega,” selgitas ta, kuid Kivilo sõnutsi on lisandunud ka uusi kliente.

Augusti keskel alustab tööd õhtune vahetus, mis juhataja sõnul on tegelikult juba komplekteeritud. Sellega seoses võetakse tööle kaheksa uut töötajat. Lisaks saab tööd veel ka ostuspetsialist, keda parasjagu aktiivselt otsitakse. “Töömahud hakkasid Incapis suurenema juba eelmise aasta lõpust, nüüd oleme jõudnud sinnamaani, kus olemasoleva tööjõuga enam hakkama ei saa,” nentis Kivilo. “Kokkuvõtteks – Incapil läheb praegu hästi ja tulevikuväljavaated on väga positiivsed.”

Print Friendly, PDF & Email