Jalgpallurid kaotasid Menorcale (FOTOD)

PUUR TÄIS: Enri Nurmiku (punases) selja taha löödi kolm palli. Foto Raul Vinni

PUUR TÄIS: Enri Nurmiku (punases) selja taha löödi kolm palli. Foto Raul Vinni

Jerseyl toimuvatel Saarte mängudel mängisid jalgpallurid oma teise kohtumise ja kaotasid Menorcale 0:3.

Esimesel poolajal ei jõudnud väravani kumbki meeskond ja puhkama mindi seisul 0:0. „Käisime eelnevalt Menorca mängu Gröönimaaga vaatamas ja teadsime kuidas nad mängivad,“ rääkis treener Pelle Pohlak, lisades, et esimesel poolajal saadi vastasega ilusti hakkama.

Kohe teise poolaja algul suutsid saarlased hispaanlaste kaitseliini vea ära kasutada, kui Sander Laht sai silmitsi väravavahiga, kuid lõi soodsast olukorrast napilt mööda.

„Teadsime, et nende keskkaitses on kaks suurt meest, kelle vastu tekib võimalus, kuid kahjuks ei löönud ära ja kohe paar minutit hiljem võtsime kaks tükki ise tagant välja,“ märkis Pelle Pohlak.

Kuigi pärast 0:2 kaotusseisu jäämist olid saarlased üritavamaks pooleks, lõid kolmanda värava hoopis hispaanlased. Sellele vaatamata jäi Pelle Pohlak meeskonna sooritusega rahule.

„Kui pärast kaotust Ahvenamaale ma tundsin häbi selle tahtejõuetuse pärast, mis platsil oli, kuna ülepinge laastas meeskonda, siis täna oli vastupidi,“ lausus Pelle Pohlak.

„Saime Menorcalt küll suure kaotuse, kuid võrreldes eelmise mänguga andsime endast väljakul kõik. Eilne kaotus kripeldab tunduvalt rohkem. Terve sats oli grammi võrra tublim, kuid on palju asju, mida õppida.“

Pohlak ütles, et talle jubedalt meeldiks, kui tal oleks mängijad, kes käivad pärast mängu küsimas videosid, uuriks kuidas paremini teha ja õppida ning oleks soov paremaks saada.

„Sellised rahvusvahelised kohtumise seda õpetavad,“ tunnistas ta. „Menorcaltki on palju õppida, sest seisul 3:0 võitlesid nad keskväljal ja kastis, blokkisid lööke viimase hingetõmbeni ja lõpuvileni. See on see, mida me võiks õppida. Ma leian, et me pole väga palju halvemad, aga meil on hirm ja aupaklikkus vastase ees palju suurem, kui see peaks olema.“

Mängu jälgis ka Eesti suursaadik Londonis Lauri Bambus, kes sai kingituseks Elari Valmase mängusärgi.

Fotod Raul Vinni

Print Friendly, PDF & Email