ELLUASTUJAD 2015: lõpetajate nimekiri (lisatud Vanalinna kool) (1)

VALLATUD ABITURIENDID: KG 12b tutipäeval. Esimeses reas (vasakult): Sissel-Maria Mägi, Kaisa Kaar, Cristin Lepp, Taavi Aeg, Marek Kesküll, Karlis Rump, Katariina Õunpuu, Stella-Liisa Lõhmus, Karl Riim, Tanel Aeg. Teises reas: Martin Janson, Evelin Sepp, Anna-Liisa Lõhmus, Martin Kirs, Priidu Saart, Veronika Ükskask, Andro Ool, klassijuhataja Merike Kivilo, Joanna Kajak, Kristjan Teär, Mait Erlenbach, Pia-Lotta Toom, Kairi Ansper, Jako Jõgi ja Karmen Pugi. Foto: Gert Lutter

Gümnaasiumilõpetajad

 

Kuressaare Gümnaasium

 

12.a klass

Kristo Ader

Alari Adoson

Kristjan Haamer

Liina Hansen

Henri Kaljulaid

Liisi Kippak

Ken Kruuser

Karl-Martin Lember

Reimo Link

Hendrik Paju

Birgit Pulk

Laura Põder (hõbemedal)

Johanna Randmets

Reelika Rüütel

Heleri Sepp

Meelika Seppel (kuldmedal)

Tristan Tamm

Karmen Tamsalu

Diana Turja (hõbemedal)

Kristjan Tänav

Carl Vaher

Heleri Väli

Klassijuhataja Mai Rand

 

12.b klass

Tanel Aeg

Taavi Aeg

Kairi Ansper (kuldmedal)

Mait Erlenbach

Martin Janson

Jako Jõgi

Kaisa Kaar

Joanna Kajak (hõbemedal)

Marek Kesküll

Martin Kirs

Cristin Lepp

Stella-Liisa Lõhmus

Sissel-Maria Mägi

Andro Ool

Karmen Pugi

Karl Riim

Karlis Rump

Priidu Saart

Evelin Sepp (hõbemedal)

Laurits Tass

Kristjan Teär

Anna-Liina Tiitma

Pia-Lotta Toom

Katariina Õunpuu

Veronika Ükskask

Klassijuhataja Merike Kivilo

 

12.c klass

Renee Aas

Imre Aasakivi

Robert Aavik

Marcus Halliko

Kelly Jõgi

Kärt Kaasik

Andreas Kalm

Andi Kokk

Elari Kolk

Geivi Lember

Tomek Lõuke

Raido Martin

Ripli Mehine

Maarit Meola

Morten Mägi Ravn

Kristin Müller

Mikk Pärtel

Kenneth Sepp

Krislin Soon

Mirjam Tenno (hõbemedal)

Loretta Tiits

Kristina Vallaste

Helina Väli

Klassijuhataja Ave Jõgi

 

Saaremaa Ühisgümnaasium (+)

 

12.a klass

Liisa Allik

Rasmus Arge

Karmen Armus

Richard Beljohin

Aleksander Dolgi

Ivar Indrek Himmist

Andi Ingalt

Laura Kaesvelt

Kaspar Kannik

Anni Kaup

Toomas Kirs

Viivika Koor

Laura Kriska

Indra Kuhi

Ann-Mary Kuusk

Olivia Laul

Marju Lember

Tiina Nõmm

Margus Ollerma

Joosep Preedin

Hannes Päll

Maarja Rang

Sander Rang

Adeliina Saar (hõbemedal)

Anni Toon

Kertu Tuuling

Krista Vaabel

Keili Õispuu

Klassijuhataja Indrek Peil

 

12.b klass

Markus Aru

Karl Juhandi

Carl Sander Kiir

Liisa Kuusk

Helena Lindau

Kaspar Mölder

Tauri Põlluäär

Annemari Pruul

Karl Eik Rebane

Tarvo Sbitnev

Sirle Tartu

Kristy Trave

Andre Treirat

Anni Viskus

Klassijuhataja Arne Loorpuu

 

12.c klass

Maria Aarnis (kuldmedal)

Sander Aavik

Lauri Aksalu

Reelika Alba

Kai Ellik (kuldmedal)

Kerdo Jakunin

Magnus Kaldjärv

Johanna Kallas (hõbemedal)

Marii Keerd

Mark Kiks

Ken Kilumets

Henri Lepik

Maria Lindau

Õnnela Luhila (kuldmedal)

Emma Maltis

Hardo Niit (hõbemedal)

Kevin Org

Rauno Pihel

Indrek Polding

Milvi Marle Prii

Raimo Rahumeel

Kreta Rand

Andres Rüütel

Kelli Sepp

Triinu Sink

Reedik Sõber

Alari Toomsalu

Maria Toomsalu (kuldmedal)

Henrika Trave

Hanna Tuus (kuldmedal)

Rasmus Uustulnd

Eva Maria Veitmaa (kuldmedal)

Keidi Õisnurm

Sander Õun

Agnes Äkke (kuldmedal)

Klassijuhataja Raili Tamm

 

Leisi Keskkool

Helerin Anspeeter

Lilian Lepp

Romet Maripuu

Iti-Jantra Metsamaa

Rutt Metsamaa

Karmen Piip

Diana Rist (hõbemedal)

Kaupo Rozenkron

Carl-Hillar Stankevitš

Gertrud Uustalu

Mihkel Kristofer Vajak

Vallo Õun

Klassijuhataja Sirje Kanemägi

 

Orissaare Gümnaasium

 

Karli Goidin

Danel Hütt

Ingela Kaljuste

Mikk Kärner

Eliis Leppik

Ragnar Looris

Kristiina Maaste

Maris Metsniit

Aleksander Muru (kuldmedal)

Johannes Muru (kuldmedal)

Juulika Ofman

Sandra Peegel

Lilian Porovart

Allan Rasva

Maarika Ruus

Egon Tapo

Ülar Tiitma

Käti Väin

Klassijuhataja Piret  Kolk

 

 

Põhikoolilõpetajad

 

Aste Põhikool

Raili Metsamaa

Ene-Liis Orb

Maria-Aleksandra Paikla

Geiry Magdalena Pilv

Ingel Pruul

Sander Rosin

Marta Rõõm

Riho Rõõm

Karl Sai

Katrina Siimer

Mari-Liina Tall

Mirelle Teern

Remet-Toomas Tisler

Inge Vits

Klassijuhataja Sirje Aru

 

Kaali Kool

 

Aureelia Kald

Helin Kosk

Loore Kütt

Mart Laes

Merilin Mitt

Karl-Erik Pillmann

Mariliis Salu

Gustav Sepp

Gendra Utkina

Klassijuhataja Anu Tuuling

 

Kahtla Lasteaed-Põhikool

Ben Saarkoppel

Timmo Talvist

Tristan Vann

Klassijuhataja Hille Toompuu

 

Kallemäe Kool

Kristel Kaju

Kalev Kuusk

Elari Näälik

Jansen Orgusaar

Braian Roos

Kait Viskus

Õpetaja Lembi Ratas

 

Joonas Kuppart

Õpetaja Aita Koit

 

Mathilda Nau

Õpetaja Tiia Evestus

 

Kihelkonna Kool

Aivo Alas

Helerin Hiiuväin

Gert Lindau

Marku Saar

Josti Samarokov

Karmo Ummar Rander

Klassijuhataja  Kai Kallas

 

Kuressaare Gümnaasium

 

9.a klass

Anna Karakjan

Kristin Kask

Erik Robert Koppel

Brigita Kuusik

Oliver Lember

Sven Mihkel Lember

Daigi Lest

Hendrik Lillemets

Patrick Lomp

Keith Meitern

Georg Mäeots

Agnes Paju

Sandra Pilter

Triine Puppart

Hendrik Putk

Morten Raamat

Mona Schiff

Ann Suurhans

Kettli Tamm

Karl-Romet Uljas

Sten Vahter

Jaanis Väli

Sigrid Koppel

Klassijuhataja Malle Tiitson

 

9.b klass

Toomas Heinsaar

Ly Holmberg

Jan-Martin Jäe

Kaspar Kaasik

Artur Kadarik

Kadi Riin Kanemägi

Annmarie-Tuuli Koskinen

Artur Leivategija

Karoline Malk

Saimon Moondu

Kristjan Mäeots

Margaret Naaber

Hans Robert Noor

Märten Opp

Mihkel Pitk

Cristo Prostang

Kateriine Püüa

Karl Kevin Rüütel

Grete Salumägi

Merlin Sepp

Steelia Suuster

Mari Tiitson

Karl Jakob Toplaan

Kristian Važinski

Carmen Verhovits

Klassijuhataja Heidi Truu

 

9.c klass

Kati Allik

Marii-Marleen Altrof

Samantha Dementjeva

Gerli Gull

Ann Hansen

Karita Käsk

Eneliis Laak

Andero Liik

Joonas Naagel

Kati Nau

Elari Orb

Merite Pärn

Melani Raamat

Janno Remmel

Meriliis Semjonov

Carl-Erik Sepp

Karina Sepp

Kädrili Suurkivi

Karoliina Tammel

Mart Mark Tuisk

Joonas Välja

Klassijuhataja Katrin Liiva

 

Kuressaare Vanalinna kool

9.a klass

Peeter Benjamin Anvelt

Elis Armuand

Hannes Iir

Andrus Jakobson

Rebeca Jürisson

Karl Kadak

Keito Lainevool

Marcus Leppik

Lovely Linkvist

Kristofer Mägi

Keneth Parbus

Lisette Piip

Kadi Pirn

Henri Rannala

Meril Rannala

Merlin Sarapuu

Henri Tolli

Elvin Tsurkan

Grete Vendel

Toomas Daniel Viskus

Klassijuhataja Ülle Kreos

 

9.b klass

Helena Himanen

Eliise Hõbe

Carmen Kallas

Gervin Kopli

Miina-Marii Kuivjõgi

Eleri Kupits

Oliver Laidma

Marii-Heleen Moon

Keir Priske

Rene Henri Rand

Ruth Rohtla

Aile Saar

Eliise Šmuul

Ott Tael

Jakob Trei

Tanel Vahter

Risto Voksepp

Laura Övel

Klassijuhataja Tatjana Truuväärt-Grubeljas

 

Kärla Põhikool

Oskar Kirs

Helina Magus

Märt Maidle

Marilin Martin

Ketlin Mäeorg

Paul-Mark Pihl

Joonas Preedin

Delis Pärnoja

Kristel Püüding

Katriin Soon

Sirli Tamm

Kevin Tiirik

Agne Truu

Aili Tänak

Klassijuhataja Katrin Mesila

 

Leisi Keskkool

Iiv Aavik

Katrin Ansper

Kärt Aulik

Kai-Riin Eimre

Kaupo Humal

Jane Jaakson

Kaarel Jalakas

Greete Kask

Merilin Kaubi

Gerda Kull

Andre Lepp

Greetel Männiste

Kalvi Nõmm

Märt Rahu

Emilia Rozenkron

Jane Süld

Liisbeth-Johanna Trei

Klassijuhataja Jana Kuus

 

Lümanda põhikool

 

Laura-Maria Jõgi

Tenno Kaskmäe

Marie-Elis Kuivjõgi

Klassijuhataja Reet Laht

 

Muhu Põhikool

Deinis Hütt

Hälena Kikerist

Henri Luik

Hendri Maisalu

Merlin Mägi

Marili Rihkrand

Karen Saksakulm

Maris Valdmets

Ivar Äkke

Pille Ülem

Klassijuhataja Anu Kabur

 

Mustjala Lasteaed-Põhikool

 

Aigar Harjus

Kristen Kaasik

Heleriin Lopp

Aimar Lõhmus

Joel Paas

Ott Sagor

Siina-Mai Särnits

Jaanus Tatter

Kelly Toomse

Kätlin Vinter

Klassijuhataja Tiiu Lõhmus

 

Orissaare Gümnaasium

 

Jürgen Adamson

Carol Haamer

Sander Jalla

Anne-Mai Järve

Katriin Kasela

Carmen Krjukov

Eva-Kristina Köster

Stella Laanet

Reelika Lember

Lauri Lõhmus

Mihkel Rand

Keith Saarkoppel

Sander Sink

Ailina Trubin

Tiina Margaret Tänak

Sander Veski

Sander Väli

Andree Välinga

Klassijuhataja Hilde Kurg

 

Ruhnu Põhikool

Emma Lauk

Klassijuhataja Riina Soon

 

 

Saaremaa Ühisgümnaasium

 

9.a klass

Viktoria Juht

Agnes Kesküla

Maria Kirst

Markus Koit

Rasmus Lepik

Elery Lõhmus

Kätrin Mändmaa

Harles Herman Ojasaar

Reio Pihlak

Artti Raasuke

Richard Raasuke

Alari Ratas

Bret-Maria Rikko

Birgit Soom

Silver Spitsõn

Sten Vainu

Karl Viik

Karel Äär

Klassijuhataja Marit Kikas

 

9.b klass

Kadri Aru

Heinrich Adolf Haller

Sörel Haller

Airike Kapp

Janely Karjane

Hanna Klaar

Karl Kustav Kuning

Carlos Liiv

Robin Mäetalu

Mart Mölder

Liisa Niit

Karin Nuut

Priit Pahla

Rauno Põlluäär

Kristo Püüding

Eliisa Saar

Johannes Treiel

Mart Truu

Miikael Tuus

Klassijuhataja Liis Ojasaar

 

Salme Põhikool

 

Tõnis Antonov

Egert Aug

Kaidi Kermik

Heleryn Kruusik

Karmo Paju

Lauri Põlluäär

Karli Pära

Kristi Rabi

Karl-Thomas Sepp

Kaarel Sirel

Seidi Voogre

Klassijuhataja Andre Anis

 

 

Tornimäe Põhikool

 

Margus Antonov

Tarmo Antonov

Irmel Jäe

Martin Koppel

Ott Kärner

Brita Laht

Riho Oll

Mari Põldoja

Karin Rannaäär

Elari Rei

Klassijuhataja Margo Rüütel

 

Valjala Põhikool

 

Eero Heinsalu

Lisbet Ilus

Karl Kaasik

Kairi Kelder

Elis Klee

Kätlin Koplimäe

Karl-Sander Mäeots

Valentina Kristina Mägi

Liisi Papp

Erik Pukk

Sille Riin Rand

Kenert Raun

Kadri-Lea Suurorg

Oskar Tamm

Koit Vilbas

Kristiine Õunpuu

Klassijuhataja Ulvi Põldema

 

 

Kuressaare Ametikool

 

Põhiharidusejärgsed erialad

 

Abikokk, aKP-14L  

 

Hegerd Kruusik

Katrin Kull

Kristi Lehissaar

Taimi Neider

Artur Saarna

Loore Tamm

Samuel Tarikas

Heleene Õunpuu

Rühmajuhataja Lemmi Heero

 

Ehitusviimistlus, EV-12      

 

Keidi Lees

Indrek Rahumeel

Marek Raudsepp

Karmo Salong

Ainar Treirat

Rasmus Õisnurm

Rühmajuhataja Anne Rand

 

Kivi- ja betoonkonstruktsioonide ehitus, KBE-12          

 

Hannes Altmets

Sander Kermik

Gerald Lõoke

Silver Sepp

Timo Tori

Kenno Vahelaid

Janari Viskus

Rühmajuhataja Anne Rand

 

Keraamik, KE-12    

 

Keidi Õitspuu

Pirit Õun

Rühmajuhataja Kaie Kesküla

 

Kinnisvarahooldus, KVH-12         

 

Triinu Kaldmäe

Sander Saat

Rühmajuhataja Pilvi Pihlas

 

Majutusteenindus, MT-12  

 

Anna-Liisa Kanemägi

Reelija Luhila

Siret Müür

Hanna-Loore Püüa

Merilyn Rohi

Kertu Vapper

Marii Varik

Rühmajuhataja Reena Smidt

 

Tisler, T-12   

 

Ralf Heinsoo

Andrus Kupits

Ruuben Liiv

Mihkel Läets

Argo Mõik

Kaarel Polding

Rühmajuhataja Anne Rand

 

Tarkvara ja andmebaaside haldus, TAH1-12, TAH2-12           

 

Gert Auu

Jane Jaama

Lauri Kolk

Erki Laanearu

Hendrik Meier

Marko Mägi

Mihkel Nurk

Uku Põder

Allar Rifk

Sandra Urviste

Veiko Väli

Rühmajuhataja Karin Saare

 

Väikelaevade ehitus, VLE1-12      

 

Andres Andresen

Kristo Krüger

Rauno Lopp

Daimar Mägi

Kristjan Mägi

Carolin Mölder

Taavi Rand

Ken-Ard Reitel

Tauno Roland

Rauno Saarniit

Siim Jakob Suits

Sander Särel

Richard Toomann

Jan Õunpuu

Rühmajuhataja Anne Rand

 

Nahatöö, N-12          

 

Hanna-Liisa Ella

Jaana Jaama

Monika Traumann

Rühmajuhataja Kaie Kesküla

 

Nahatöö, N-13A       

 

Loore Belitšev

Ene Lopp

Rühmajuhataja Leelo Leesi

 

Keskharidusejärgsed erialad         

 

CNC-töötlemiskeskuse operaator, CNC-15T      

 

Tiit Jõesalu

Oskar Kitt

Janek Ojasaar

Märt Pors

Karli Põlluäär

Rene Riim

Henri Rump

Rühmajuhataja Anne Rand

 

Hotelliteenindus, H-13         

 

Kaisa Haukka

Reet Naagel

Liisu Oll

Mari Ugam

Kirsti Vallaste

Rühmajuhataja Halliki Väli

 

Kondiiter, KD-14A 

 

Larissa Alas

Liina Antsmaa

Helen Ella

Kristi Kuusk

Terje Lonks

Veronica Mai

Tiiu Salus

Kristel Sirel

Triinu Tammaru

Liane Trei

Merili Üprus

Rühmajuhataja Tiiu Tamsalu

 

Kondiiter, KD-14B  

 

Kristiina Cleghorn

Anu Hansen

Kristel Kuusk

Kalle Kütt

Anett Munk

Kersti Nõmm

Aliin Sepp

Marju Siim

Liisi Simastel

Anne Taelma

Maarja Toomistu

Anni Väli

Diana Õun

Rühmajuhataja Urmas Lehtsalu

 

Keraamika, KER-13A, KER-13B

 

Kairit Errit

Ene Ilver

Kai Koitla

Liina Majorov

Maret Martinson

Viia Rohtla

Piret Tomson

Iivi Vikat

Riina Voog

Reine Väli

Rühmajuhataja Maila Juns-Veldre

 

Tekstiilkäsitöö valmistaja (kangakudumine), KK-15T   

 

Taisi Aus

Koidu Heinmaa

Ene Jääger

Elle Koost

Malle Kreis

Laine Krischka

Marite Madisson

Ulvi Maripuu-Colley

Liisi Ots

Annika Prei

Helve Reis

Ilona Tasane

Tiia Tasane

Kaie Troškin

Eve Uus

Lilli Vipp

Rühmajuhataja Anne Kolk

 

Lapsehoidja, LH-14, LHP-14        

 

Kairi Alev

Mai Kallas

Kadi Kuusküll

Kerli Lõoke

Jane Pruul

Leana Toomemägi

Kersti Vait

Edith Viira

Rühmajuhataja Sirje Pree

 

Mööblirestauraator, MR-13           

 

Ene Holm

Kairi Hoogand

Tatjana Kasjanenko

Tiina Loodus

Margit Malk

Ene Nõmm

Tõnu Ool

Sille Purga

Merika Rohulaid

Janne Suurna

Katrin Vaher

Marilin Veliste

Renna Õiemets

Rühmajuhataja Tõnis Oja

 

Nahatöö, NA-13       

 

Inessa Dmitrovski

Liise Kallas

Telvi Kokk

Ene Metsmaa

Elen Sepp

Rühmajuhataja Leelo Leesi

 

Rekreatsioonikorraldus, RK-13    

 

Kadri Järvalt

Karina Kanarbik

Marija Samorukova

Elise Virve

Rühmajuhataja Marve Koppel

 

Hooldustöötaja (sotsiaalhooldus), SH-13  

 

Marii Jõevere

Riina Kaubi

Maria Künnapas

Kairi Pakkas

Epp Petrov

Ragne Põld

Ülla Pärna

Merlin Vares

Rühmajuhataja Kai Rannastu

 

Hooldustöötaja (tegevusjuhendaja hoolekandeasutuses)

 

Piret Leiumaa

Merje Mägi

Triin Soopaju

Maiu Välbe

Rühmajuhataja Kai Rannastu

 

Spaateenindaja, SPA-14T  

 

Irene Babenko

Marve Järv

Angela Kaasik

Merli Lillemägi

Mailis Lindvere

Maio Maripuu

Ingrid Martin

Margit Ojaäär

Ulvi Rand

Karin Tamm

Marite Vendel

Marili Väärt

Rühmajuhataja Marella Kakkum

 

Tarkvara arendus, TA-13  

 

Karli Ots

Rühmajuhataja Karin Saare

 

Hooldustöötaja (täiskasvanuhooldus), TH-14      

 

Rita Ansper

Anu Kaseorg

Pille Matt

Aire Steinberg-Elstrok

Merle Tuulik

Rühmajuhataja Kai Rannastu

 

Toitlustusteenindus, TT-13

 

Kaie Kuuskor

Iriina Lulla

Kaisa Lätt

Lilian Väster

Rühmajuhataja Halliki Väli

 

Väikeettevõtlus, VE-14B    

Katrin Leepere

Ott Mikko

Arni Ots

Agnes Pihlas

Evelin Rauk

Deily Reinart

Valdo Saar

Greete Vapper

Keidi Õispuu

Henry Õun

Rühmajuhataja Anne Lember

 

Väikeettevõtlus, VE-14C    

 

Kätriin Rei

Triin Reinart

Rühmajuhataja Marve Koppel

 

Ärikorraldus, Ä-13A          

 

Annika Aavik

Liina Allik

Marleen Koppel

Leet Rauno Lember

Marko Nikker

Adeliina Pahapill

Merit Raam

Maria Trave

Rühmajuhataja Jane Mägi

 

Ärikorraldus, Ä-13B           

 

Hela Aun

Ingrid Kallas

Rando Tark

Karin Varik

Rühmajuhataja Anne Lember

 

Ärikorraldus, Ä-13C          

 

Andreas Hõlpus

Maikel Lätt

Indra Metsrand

Kaidi Nuut

Allar Sepp

Sirli Viidemann

Rühmajuhataja Jane Mägi

 

Praktikajuhendaja hoolekandeasutuses, PJ-15T

 

Riina Jõgi

Annika Kiil

Inge Lunkova

Külli Naagel

Külli Pekarev

Kaire Tiik

Margit Viidul

Kaie Vilbas

Ave Väli

Maive Õispuu

Rühmajuhataja Sirje Pree

 

 

TTÜ Kuressaare Kolledž

Õppeaasta 2014/2015 rakenduskõrgharidusõppe lõpetajad

 

Elektroonsed süsteemid

Kristian Nuut

Robert Roost

 

Turismi- ja toitlustuskorraldus

Kerli Alas

Marge Alber

Kadi Haandi

Karl Frederic Iilane

Eveli Iloste

Ruth Kask

Annika Lii

Signe Lonks

Elis Luik

Mari Pihel

Liina Pints

Jekaterina Plotnikova

Rita Pääsuke

Maarja Randmaa

Getter Reisin

Eliisa Siim

Eerika Tamm

Anni-Regina Tammsalu

 

Väikeettevõtlus

Kristina Janke

Taavi Pupart – cum laude

Tuuli Pupart – cum laude

Maarja Sepp

Peeter Seppel

Maarja Varik

 

Väikelaevaehitus

Olev Oolup

Jürgen Part

Argo Sannik

Siim Valgre

Ivo Väli

Edasi loe tänasest Saarte Häälest.

Print Friendly, PDF & Email