Kurikuulus maja Suur-Sadama tänaval (2)

Foto: Raul Vinni

Foto: Raul Vinni

Kahekordne puumaja Kuressaares Suur-Sadama 31, mille ühest esimese korruse korterist leiti neljapäeva õhtul laip, on aastaid olnud mugav pesapaik kohalikele joomameestele.

Eile keskpäeval oli salapärase korteri uks irvakil. Hüüdmisele ja koputamisele ei reageerinud keegi. Küll aga ilmus välja samas majas elav vanaproua, kelle sõnul on peod ja lärm kestnud juba aastaid.

“Asi läks päris hulluks, kui siia need punkarid ilmusid. Paar viimast aastat juuakse nii selles korteris kui ka maja ümber ööl ja päeval. Korteriperenaine ise on vist haiglas. Kes siin toimetavad, ei oska ma öelda,“ rääkis majaelanik, kes oma nime lehes avaldada ei soovinud.

Laiba leidmisest luges ta ajalehest, sest elab ise nüüd enamiku ajast poja juures, mitte oma kodus. “No vaadake ise, uks käib neil selle ajalehenutsakaga kinni. Nüüd on lahti vajunud. Poisi tuba oli see tagumine,” viipas ta käega.

Riigiprokuratuuri avalike suhete juhi Kadri Tammai kinnitusel kriminaalmenetlus käib ja selle raames tehakse kõik vajalikud toimingud. “Praegu kedagi kahtlustatavana üle kuulatud ei ole,” sõnas ta.

Print Friendly, PDF & Email