Selgusid Saaremaa parimad lamades surumises

30. mail toimus Orissaare spordihoones kaks võistlust ja selgitati välja paremusjärjestus.

Juba neljandat aastat järjest said teoks Saaremaa lahtised meistrivõistlused klassikalises lamades surumises. Teistkordselt toimusid Eesti jõutõsteliidu ja MTÜ Orissaare Sport koostöös Eesti karikavõistlused klassikalises lamades surumises.
Arvestust peeti mitmes osas: Eesti karikaarvestus, Saaremaa meistrivõistluste arvestus, Eesti karikavõistluste võistkondlik arvestus ja Saaremaa võistkondlik arvestus.

Eesti karikavõistluste ja Saaremaa meistrivõistluste parimaks naiste arvestuses osutus Johanna Randmets, Eesti karikavõistluste meeste arvestuses oli parim Siim Rast. Saaremaa absoluutseks parimaks tunnistati Aimar Kuusnõmm.
Parim Saaremaa võistkond oli Saaremaa 1 (Rait Sagor, Aimar Kuusnõmm, Tiit Saarma). Parim võistkond Eesti karikaarvestuses oli Reval Sport.

Rohkem infot, sh protokollid ja video ning fotomaterjal aadressidelt (praegu ja jooksvalt lisandumas): www.powerlifting.ee; www.fitness.ee; www.orissaaresport.ee. Orissaare Spordi Facebookis https://www.facebook.com/pages/Orissaare-Sport/359808968052?fref=ts; https://www.facebook.com/events/929272697119788/

Võistlusi toetasid Saaremaa tarbijate ühistu ja Anne Pära, Saaremaa Delifood OÜ ja Saare tooted, Eesti Kultuurkapitali Saaremaa ekspertgrupp, MTÜ Spordiklubi Muhu, Saaremaa spordiliit, SK Jõumees, SA Orissaare Spordihoone, Eesti jõutõsteliit.

Suur tänu kõigile, kes võistlesid, pealt vaatasid, üritust korraldada ja läbi viia aitasid ja toetasid. Eraldi tänusõnad Eesti jõutõsteliidule ja selle presidendile Kaido Leesmannile ning kohtunikele-sekretariaadile, suur ekstratänu jõutõsteliidu peasekretärile Alexander Andrusenkole. Aitäh Orissaare spordihoone Anule. Minu erilised tänusõnad kuuluvad aga Liisi Millerile ja Andla Rüütelile, kes eduka ürituse toimumiseks mitmekülgse panuse andsid ja kõik ühtseks tervikuks sidusid.

Raimo Tamm
MTÜ Orissaare Sport

Print Friendly, PDF & Email