Mees vahistati neljas varguses kahtlustatuna (1)

Reedel vahistati kohtu loal 39-aastane Marko, keda kahtlustatakse kolmes Saaremaal toime pandud sularahavarguses ja ühe sõiduauto ärandamises.

Kuressaare politseijaoskonna juhi Rainer Antsaare sõnul tuleb nii politseil kui ka kogukonnal tervikuna mõelda, kuidas kuritegusid ära hoida.

“Kurjategijate tabamine on politsei ülesanne, millega me tegeleme järjepidevalt, kuid süütegude ärahoidmiseks jääb sellest väheseks. Saaremaa on Eesti mõistes turvaline piirkond ja see paratamatult tõstab siinsete elanike turvatunnet. Samas võib liigne turvatunne uinutada valvsuse, mis muudab inimesed ohtude ennetamisel hooletumaks.”

Antsaar julgustas inimesi olema aktiivsed ja tegema koostööd turvalisuse suurendamiseks. “Oluline on vähendada olukordi, kus kurjategijal on võimalus kuritegu kergelt ja lihtsalt toime panna. Tuletame meelde, et piirkonnapolitseinikud on lahkesti nõus kõiki huvilisi nendes küsimustes nõustama. Ühiselt oma vara tõhusamasse kaitsmisse panustamine on edu võti turvalisuse loomisel,” ütles Antsaar.


 

Markoga seotud vargused

9. mail 2014 kella 16 paiku varastati Kuressaares Kitsal tänaval asutuse ruumist käekotist 111 eurot sularaha.
9. mail 2014 kella 20 paiku varastati Kuressaares Pikal tänaval lukustamata kontoriruumidest 200 eurot sularaha.
12. mail kella 8 ja 11.30 vahel varastati Kuressaares Pikal tänaval hoovist sõiduauto Mazda.
14. mail avastati, et Valjala alevikus on asutuse ruumidest varastatud 300 eurot sularaha.

Print Friendly, PDF & Email