Aurigas on nüüd Saaremaa kalapood (11)

UUES POES: Kliente teenindavad Annika Pugi (vasakul) ja Viktoria Paiste. Ostab Ain Koppel. Foto: Raul Vinni

UUES POES: Kliente teenindavad Annika Pugi (vasakul) ja Viktoria Paiste. Ostab Ain Koppel. Foto: Raul Vinni

Eile avati Auriga keskuse esimesel korrusel kalapood. “Mõte on juba ammu olnud, aga nüüd oli lihtsalt piisavalt aega ja entusiasmi, et asi valmis teha,” ütles poe omanik, Öselfishi juhatuse liige Raul Paabu.

Ta lisas, et ettevõttel on hästi palju oma tooteid, mida igal pool müüakse, kuid esinduspoodi kui sellist ei ole varem olnud.

Kalavalik on uues poes üllatavalt suur. Eile oli müügiartikleid kokku üle 140, kuid toodete lõplik arv saab olema 158. Paabu sõnul pakutakse võimalikult palju ettevõtte oma tooteid ja kohalikku kala ning seda muidugi hea soodsa hinnaga.

“Kuid vaatame, kuidas saarlased võtavad vastu ka veidi eksklusiivsemaid kalatooteid, meil on müügil roogitud värsked heigid, on lestafileed, siia- ja heeringamarja, lõhegrilli, muidugi kuivatatud, suitsutatud jm kala,” rääkis Raul Paabu.
Ta avaldas lootust, et inimesed võtavad uue poe kenasti omaks ja harjuvad seal käima.

Kalapoest on võimalik värsket kala ka ette tellida. Toote hinnasiltidel on, nagu nõuded ette näevad, ka info, millega ja kust on kala püütud.

Eile poest tuulehaugi ja räime ostnud Ain Koppel Pöide valla Kahutsi külast ütles, et sellesse poodi astub ta teinekordki sisse.

“See on igati tore pood,” kinnitas Koppel, kes oli pakutud valikuga igati rahul.

Print Friendly, PDF & Email