Santose alistanud FC Kuressaare teenis teise võidu järjest

FC Kuressaare alistas Eesti meeste jalgpallimeistrivõistluste esiliigas võõrsil Tartu FC Santose 2 : 1 ja kirjutas turniiritabelisse teise võidu järjest.

FC Kuressaare peatreener Pelle Pohlak ütles, et plaan oli mängida hästi kompaktselt ja distsiplineeritult, kuid mitte kaitsvalt. “Peamine oli, et taga oleks korras,” märkis ta.

Esimesel poolajal valdasid väljakuperemehed rohkem palli, kuid saarlastel oli rohkem võimalusi ja 20. minutil lõi Maarek Suursaar ühe värava. Pohlaku sõnul oli veel võimalusi ja poolaja võinuks isegi suurema skooriga võita.

65. minutil eksisid Kuressaare mehed aga karistuslöögi ajal positsioonidega ja Alar Alve viigistas. Seejärel läks jooksumänguks, kus üks pool ründas ja teine kaitses, ning vastupidi. Värav oli kogu aeg “õhus”.

Mingil hetkel mäng siiski rahunes ja tundus, et kõik läheb viigisadamasse. Teisel lisaminutil õnnestus Kuressaarel üks vasturünnak ja Sander Laht kasutas võimaluse ära, lüües seisuks 2 : 1.

Tartu FC Santose alistamisega teenis FC Kuressaare teise võidu järjest ja parandas ka oma kohta turniiritabelis, tõustes kaheksandale kohale. Samas tõmbas Pelle Pohlak pisut hoogu maha.

“Kui me Kalju duubli vastu mängisime väga hästi, siis Santose vastu tegime paari kraadi võrra kehvema mängu ja meil on veel juurde panna. Aga tulemuse osas on kahest mängust kuus punkti muidugi korralik saavutus,” lausus ta.

Print Friendly, PDF & Email