Kevadpühadeks lisareisid

Eeloleval nädalavahetusel on Hiiumaa ja Saaremaa laevagraafikusse pühade nõudluse rahuldamiseks lisatud peale põhiväljumiste vastavalt 16 ja 44 reisi.

Kuivastu–Virtsu liinil kehtib enamasti 35-minutiline graafik, kuid kõik soovijad esimesele väljuvale laevale alati siiski ei mahu. Kassajärjekorras seismist saab vältida ja soovitud reisile pääsemise kindlustada, ostes e- või m-pileti.

Piletiostu otsustamist ei tasu jätta viimasele hetkele, sest ootejärjekorrad tekivad just siis, kui tullakse sadamasse lootuses, et laeval on ruumi küll, kuna e-piletid ei ole veebis välja müüdud.

See on aga petlik, sest liiga paljud mõtlevad sarnaselt ja nii selgubki sadamas tõsiasi, et oodata tuleb kassa järjekorras järgmist või ülejärgmistki reisi. E-piletiga tuleb tulla sadamasse õigeaegselt, vastavalt piletil olevale kellaajale, nii ei teki ummikuid.

Möödunud aastal valmis tipphooaja lõpul nutirakendus Tuulelaevad, mille eelised tulevad eriti hästi esile just nüüd, aasta esimesel tippkoormusega nädalavahetusel.Eriti lihtne ja mugav on nutirakendusega pääsla läbimine, sest sisestada ei tule isegi pääslarea telefoninumbrit nagu tavalise E-pileti mobiilikontrollil.

Täpsed pühadeaegsed reisigraafikud on Tuulelaevade nutirakenduses ja tuulelaevad.ee veebilehel e-poes.

Print Friendly, PDF & Email